Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyókúrák témakörében...

A fogyókúrák témakörében miért nincs normális kategória? Vagy ezt az egész kategória csak egy rossz vicc lenne?

Figyelt kérdés

90 napos diéta, Atkins, Dukan, Fogyasztószerek, Update módszer... sikerült a leg hitványabb baromságokat összeválogatni, gratulálok annak aki felelős ezért. Nem kezdem el taglalni hogy miért: aki a gimnáziumban bejárt biológia órára, az tudja hogy miért baromság az összes.


Normális diétáról miért nincs kategória? Mondjuk szálkásító, ketogén, stb?


2013. febr. 9. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ezek a témakörök, mert az emberek a kérdezők ezekben a témákban teszik fel a kérdéseiket, ez logikus. Most a paleo a divat, hát betették témakörnek ezelőtt a 90 napos volt, és ott is van.
2013. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert helyes fogyókúrával mindenki lefogyna tartósan és kiegyensúlyozott lenne. Miből élne meg Schobert Norbert és neje?

A fogyi kategória fő olvasói pedig nők, akik sokkal fogékonyabbak a hangzatos baromságokra, mint a paleó is.

2013. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Update módszer.


Bármilyen visszataszító Norbi, bármilyen problémák vannak az updét kajákkal, fogyást el lehet velük érni. Kaphatnék racionális kritikát, mert én tudom kritizálni, de Kérdező te pontosan miért is találod rossznak?


A paleót nem vetted bele, pedig (ugyan a paleó egészségcentrikus, az update nem) alapvetően a paleó és az update is szálkásító étkezés. Hiszen csökkentett szénhidrátfogyasztásra épülnek. És működnek is, az update mondjuk korlátozottan.


Alapvetően meg azért vannak idióta kategóriák, mert ez a téma is már erőltetett, csak a szócséplésért van. Hiszen az egészség témában, a táplálkozás alpontba tartozna az egész. Csak könnyebb külön beszélni fogyókúrákról.. van olvasottság, érdeklődés, kényelmes egy ilyen főtéma.

2013. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Norbi módszerében sokkal több az üzleti fogás, mint a használható dolog. Nézz meg egy tornavideót tőle... alatta a kommentek sem azért dícsérik mert milyen jó edzés (mert nem az), hanem hogy mennyire motiválóan beszél közben... ciki. Az update kajákról meg... hát lehet hogy én járok tévúton, mert törődök az egészséggel is, bár ha ez nem számít, akkor tényleg teljesen jó kajákat tartalmaz.


A paleót nem vettem bele, mert csak hallomásból ismerem.

2013. febr. 10. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Az updétnek a kaják az alapjai. Engem hidegen hagynak az edzéseik, mi az hogy update edzés? Nevetséges.. ugribugritól meg senki sem fogy le.


Viszont ch szegény táplálkozástól igen. Abszolút osztom viszont a véleményedet, hogy az étkezésnek az egészségről is szólnia kellene, az updét viszont ennek nyomában sincs.

2013. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!