Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51. Vagy iszony magas...

Simson s51. Vagy iszony magas az alapjárat, vagy egyáltalán nincs. Nem lehet beállítani. Miért?!

Figyelt kérdés

Régi motoros vagyok, sok simson újítottunk fel anno, láttam ezt azt már, de b/szus ez valami hihetetlen.

Új csapágyak, szimeringek vannak a motorba, és mgis totál ugy viselkedik, mintha szimreinges lenne. Az alapjárat, meg levegőcsavarokkal játszadozva, vagy magas nagyon, de ha egy nagyon picit megmozdítod az alapjáratállító csavart, már leáll. Plussz, teljesen betekert levegőcsavarral is pöfög a motor, sőt ki is pörög még.

A karbiban uj úszó van, az összes kis csavar, álltó kiszedve, felcsiszolva visszatéve. SEMMMI! ugyanaz.

arről már nem si beszélek, hogy kb enni lehetne belle olyan tiszta....

A szimeringet nem én cseréltem benne, de állítólag újak...viszont feltűnően füstöl a motor az állítólagos normál keverék ellenére.

Fogalmam sincs mi lehet a baja, de felb/sz már! Mindne motort be szoktam tudni mindig állítani, ismerem a fortélyokat, trükköket, de semmi se segít. ugyanolyan...

van hogy késve is reagál a gáázra, illetve viszaaengedés után nem azonnal esik a fordulat le...

egy az egybe szimeringesség, vagy falslevegő tünetek, de hol?!!!!!!!!


de ilyet, hogy vagy pörög mitn állat, vagy ha kcsiittekersz puff leáll.

100 féle gyertyával próbáltam, 100 féle gyujtásállítgatással, megszakítóhézaggal. UGYANEZ!


mi a franc baja lehet???!!!



2013. aug. 30. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jó szar lett a tördelés...

:D

2013. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ha esetleg nem bírsz vele,akkor szólj és megvenném!

Még idáig mindent helyre pofoztam....

Amúgy nekem 16N1 11 karbim van a következőkkel!

Gyújtás 1.8 mm holtpont előtt!

Alapjárati fúvóka 40

Szívató 50

Fő 72

Üza szint 7,2 mm


Tökéletesen működik,hidegen,melegen,kicsi,nagy fordulaton!!

2015. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!