Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz egy autót vezetni?

Nehéz egy autót vezetni?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy nehéz megszokni a pedálokat, meg érezni az autót? Most kezdem majd el a vezetést és még soha életemben nem ültem volán mögött... :)
2013. aug. 31. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Ha most azt mondom, hogy nehéz, akkor most mi lesz? Vagy ha azt mondom, hogy könnyű, akkor?


Bírom az ilyen kérdéseket.


Kérdezek én is: Nehéz a matematika?

2013. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez változó. Mindenki másképp reagál rá először, és mindenkinek idő kell ahhoz, hogy megszokja.

Bele fogsz jönni, előbb vagy utóbb.

2013. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a román kamionosok rendszeresen alszanak el a 40tonnás kamionokban a monotonítás és alváshiány miatt, szerinted mennyire lehet "nehéz" vezetni ha van a lábadban 20 év meg 200e km? senki nem születik úgy, hogy tud olvasni, mégis megtanul, ez se nehezebb, bár vannak kivételek akik nem valók volán mögé...
2013. szept. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy nullát szerintem lehagytál, mi évi 100 000km felett megyünk, ami 20 év alatt minimum 2 millió :P


Amúgy nem nehéz, gyakorlás kérdése az egész.

2013. szept. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden nehéz, amit éltedben először csinálsz. Eleeint az lesz nagyon fárasztó, hogy annyi mindenre kell figyelni, koncentrálni. De egy 8-10ekm alatt meg lehet szokni és bele fogsz jönni.
2013. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen szubjektív, valakinek elég pár nap és érzi a pedálokat, meg úgy az autót is, valakinek meg egy élet is kevés erre. Ehhez érzés kell, személyautónál még nem, de kamionnál már azt mondom, arra a pályára születni kell, nem elég ha tudod vezetni, akarni kell, de ez teljesen más téma.

Mint ahogy az első írta, a matek nehéz? Sokan azt mondják hogy igen, pedig tanulnak rá, én meg bementem egy hét szünet után(betegség), enyhén másnaposan, dolgozatot írtunk, aztán 1 pont és hármas, akik meg tanultak azok meg szinte csak egyeseket írtak.

De ha átlagos képességű vagy, és ültél már autóba, ergo láttad hogy mit csinál a sofőr, akkor azért bele kell jönnöd. Csak gyakorolni és gyakorolni.

2013. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit lehet a matekra tanulni? Azért azt mondjátok már el nekem...


Egyébként az emberek többségének nem nehéz az autóvezetés, kis része pedig egyszerűen képtelen rá. Szerény megfigyelésem, hogy ezek nem csak vezetni képtelenek. De mielőtt valaki lehurrogna, gondolkodjunk. Mindennek az alapja a logika. Logikus gondolkodás nélkül nem tudja az ember eldönteni, hogy miért kell kuplungolni, mielőtt gázt ad. És ebben a lexikális tudás nem segíti ki.

2013. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. válaszoló: jártál már matekra pár félévet mérnök szakon egyetemen?

Mert én igen, és hidd el, nagyon is tanulni kell rá. :D

2013. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maga a vezetés szerintem annyira nem nehéz. A forgalomban viszont már más tészta. Ott nem csak az autódra kell figyelni hanem a többi közlekedőre, táblákra stb.
2013. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!