Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek veszelyes 14 eves...

Szerintetek veszelyes 14 eves korban a robogozas?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy az a bizonyos 14 éves gyerek (mert az) mennyire éretten áll a dologhoz, és mennyire van érzéke hozzá.
2013. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mondjam azt hogy, veszélyes-e 27 éves korban a gyorsasági motorozás?

Mindkettő kortól független, láttam 15 évest aki úgy felöltözött egy 50-es robogóhoz, hogy ha egy transit elkapja még azt is pár töréssel átvészeli, láttam olyat is hogy a környéken a gyerek szert tett a jogsira, sisak nélkül kockás bermudában atléta párosítással, állandóan ütközőig van húzva az a fránya gáz kar

Szóval én tartom azt az elvet, hogy aki az eszével motorozik, az biztonságosabb úton jár, mint aki sz*rik a többi közlekedőre és magára is, és a határait próbálgatja

Veszélyes de nem a kor miatt, hanem a mások felelőtlensége miatt is. De sose szabad erre gondolni mert csak idegeskedsz

2013. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Ne robogózz, MOTOROZZ.

A robogó szar.

2013. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kedves 3. válaszoló, te mégis hány éves vagy?
2013. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

17 éves vagyok és volt pár motorom.

Miért is?

2013. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ki tudja azt? Én 11-12 évesen kezdtem rendszeresen motorozni, de az már több mint 33 éve volt, és faluhelyen ahol kicsi volt akkoriban a forgalom. Balesetem nem volt, eltekintve egy-két taknyolástól...
2013. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
3. a robogo szar?valahol el kell kezdeni nemde?
2013. aug. 31. 22:01
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Igen el kell csak ne robogóval ha lehet.Max egy tuningmentes robogót,de ha lehet azt se.Inkább egy supermoto.
2013. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Úgy tudom Talmácsi még iskolába se járt,amikor apukája ráültette.De...hallgatott a jó szóra,sokszor esett biztos,de azt pályán,így nem veszélyeztetett másokat.

Ebből azt akartam kihozni,hogy nincs alsó korhatár,agyban kell felnőni,csak annyira húzd a gázt,amennyire elöre tudsz gondolkodni(saját tapasztalat).

Ha helyén van az eszed,nincs baj,bár 14 évesen ez ritka(ne vedd magadra) és a majdmegmutatom-ból van általában a baj.

Minden esetre,sok sikert!

2013. szept. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én 9 évesen 80-as crossal jártam a határt, 13 évesen már 250-es Suzuki RG-vel jártam a faluban.
2013. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!