Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az esély rá?

Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés
Mennyira arra az esély ha városon belül jogsi nélkül vezetek simsont elkapnak? és mien büntetést kaphatok? vagy történt már veletek olyan h jószivű volt a rendőr és elengedett? vagy kitalálok valamit hogy apáé a simson és nemtud rolla akkor is megbüntet? rendes válaszokat !!

2013. szept. 10. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson!

Városi rendőr tuti megbüntet.Falun kisebb a forgalom stb. ott nem mindig.

2013. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de van haverom aki ugyan ott lakik ahol én és már 3 honapja nemkapták el.. de mit kapnék ha elkapnak?
2013. szept. 10. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Pénzbüntetést, jogsitól eltiltást és apukád gondolom jól szétrúgja a segged,amit mondjuk megérdemelsz,mert nyilván ők fizetnék ki a büntetést.
2013. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként engem még a 3 év alatt nem igazoltattak,de inkább megcsináltam a jogsit,legalább tudom élvezni a motorozást, és nem kell lesnem a rendőröket.
2013. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó te nagyvárosba laksz? és sokat járkálsz vele?
2013. szept. 10. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Győr elég nagy?
2013. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én egerbe lakok... ottt szerinted biztonságos ?
2013. szept. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!