Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvegyem, vagy ne? Többi lent

Megvegyem, vagy ne? Többi lent

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni, ma voltam is egyet megnézni, egy rover 25 öt. Gyönyörűen néz ki, külsőleg, és belül sem különb. 2001 évjárat, 95.000 km, 1.4 benzines. Könnyen indul, szépen megy, viszont van valami ami nemtetszik benne. Alapjáraton, meleg motornál mintha picit felpörögne a motor...a fordulatszám mérő tű körülbelül 1mm- emelkedik, aztán visza le, s ha nagyon figyelmes vagyok, picit mintha a motor hangja is változna, s ezt csinálja olyan 3-5 másodpercenként, s miútán leállitom a motort, a motortérben fura égett szagot érzek. Maga az autó nem túl drága..de nemtudom mi legyen..valakinek ötlete?
2013. szept. 12. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg. ha már most szar, mi lesz később. a roverek pedig mivel angol kocsik baromi drága az alkatrész. meg kevés is van belőle.
2013. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rovert inkább ne,nézzen ki bárhogy.
2013. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem se vedd meg!

Én amit tudok egyet a környezetemben, azt is apóstól kapta a srác, de a szerelő (helyileg elismert műhely) megmondta, ha ezzel baj lesz akkor készüljön, mert pénzes és időigényes az alkatrész ellátása!

Vegyél egy valamivel elterjedtebb kocsit Ford, Opel, Suzuki meg van még sok.

2013. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na megjöttek a fotel huszárok.

A Rover 25 Honda alapokra épül, szint csak a kasztni más.

2013. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól még egy szar autó.
2013. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen....ezzel tisztában vagyok, viszont amit leírtam, arról mi a véleményetek? Normális dolog, vagy gond lehet vele?
2013. szept. 12. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
"szint csak a kasztni más"- és ha elkapsz valamit, és szükséged lenne egy fényszóróra vagy egyéb a műszaki állapotot igénylő alkatrészre? Rohadt elterejedt márka, tényleg huszárocskám! xD
2013. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te még a Kádár rendszerből maradtál itt nálunk? Az autóhoz minden kapható, nézz körül egy kicsit.

De ide már nem írogass szerintem, nincs értelme.

[link]

2013. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült ki gugliznod egy online kereskedést, kapsz egy piros pontot vagy egy csokit, válassz! :)
2013. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neeeee!!!!
2013. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!