Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a kutak, magán, meg...

Ezek a kutak, magán, meg Envi, AVIA, Dallas meg mittomén, hogyhogy ennyire olcsón adják a benzint? Na már a többi átlag kúthoz képest persze, ahol 430 körül van, pl. Shell, OMV, stb.

Figyelt kérdés

[link]


Itt nézegettem. Ezek nem valami vackot adnak benzin helyett? Nem sumákolnak vele? Érdemes ezeknél tankolni?



2013. szept. 13. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem Agip, OMV vagy Shell, még nem jelenti azt, hogy gagyi. Egyszerűen logikusan gondolkodnak, azért adják olcsóbban, mert akkor oda többen mennek. És bizony ha az olcsóbból vesznek többet, akkor az nagyobb profitot jelent. Természetesen vannak pancsolt szarok is, de azt egy idő után kitapasztalja az ember.
2013. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én AVIA kúton tankolok február óta, és semmi gondom nincs velük, se a benzinjükkel. Az autó jól megy és nem fogyaszt sokat.
2013. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Elméletileg a Dallas az szar benzint ad. Viszont az éttermük mocskosul jó.

Amúgy meg vizezik.

2013. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

AVIA, Mobil Petrol, Auchan kutakon tankoltam már. Átlag 15-20 Forinttal olcsóbb mint a nagyoknál. Ugyanannyit fogyasztott a kocsim mint a Shell benzinnel, erőben se vettem észre különbséget.

Amúgy én úgy tudom, hogy az OMV-n kívül mindenki a MOL-tól veszi a benzint, tehát mindegy hol tankolsz.

A vizezés meg hülyeség. Olvass után, a víz nem keveredik a benzinnel, hanem leül a tartály aljára.

2013. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mindenki a MOL-tól veszi.
2013. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!