Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is féltek, ha nincs bekapcs...

Ti is féltek, ha nincs bekapcsolva a biztonsági öv, vagy van, hogy elfelejtkeztek róla?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam rajta, hogy milyen érzés lehet öv nélkül vezetni, és a gondolattól is kiráz a hideg. Egy apró koccanásnál is a szélvédőn csattanok. Amikor beülök a kocsiba, reflexszerűen csatolom be magam és addig el sem indulok, amíg nincs mindenki bekötve.

Ezt így leírva az a kép jöhet le rólatok, hogy egy 18 éves csaj lehetek, aki épp most szerezte meg a jogsit. Ezzel szemben már 6 és forgalombeli és 2 év kocsis tapasztalatom van, és jól vezetek, nem szeretem nagyon a határokat feszegetni, de tempósan megyek ha lehet. A vezetéstől nem, forgalmi helyzetekről abszolút nem félek, de az öv be nem kapcsolásától annál inkább.


2013. szept. 14. 15:59
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Én mindig bekötöm magamat (még amikor kijárok/bejárok a kocsival), anyósülésen ülve átéltem egy balesetet. Azóta nem idulok el sofőrként amíg mindenki be nem köti magát. Tartok attól, hogy a mögöttem ülő utas nem csatolja be magát és egy karambol esetén halálos sérülést okoz nekem.... :(
dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!