Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 700 ezer forintom szerinte...

Van 700 ezer forintom szerintetek milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Inkább audi,vagy wv felé húz a szívem de mindent véleményt meghalgatok. Ti milyet ajánlatok?

2013. szept. 16. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, ha leírnád, hogy mire szeretnéd használni az autót. De alapvetően én a helyedben valami japánt vennék (Honda, Mazda, Toyota stb.).
2013. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Honda civicem van és tökéletesen bevált. 14 éves kocsi, másfél éve van nálam és eddig semmilyen motorikus gond nem volt, télen-nyáron mindig pöccre indult. Ez idő alatt csak egy kipufogót cseréltettem rajta, mert tönkrement. Ileetve a fékeket, mert kopottak voltam. Ennyi, és már lassan 240 ezer kilóméter van benne.
2013. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan 700-ad van összesen? Semmi több? Mert akkor vegyél egy kocsit 400e körül, a többit meg költsd a járulékos költségekre: átírásra, szervizre (mert használt kocsinál szinte mindig előjön valami apróbb hiba elég hamar... ezt bele kell kalkulálni)
2013. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az autóra van 700ezren a többit ne nézd
2013. szept. 16. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!