Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? Úgy néz ki jövőhéten megveszem

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 16. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem egy túlbonyolított autó, szerintem nagyon nem tudsz vele mellényúlni.
2013. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Látatlanban beszélek, de szerintem jók a Fordok!
2013. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Hátö... Nézegettem már ott autókat és nem a legjobb benyomásom volt róluk. De attól előfordulhat, hogy ez az autó teljesen ok. Általában flottaautókat árulnak és meglehet, hogy ez is az volt. Ahhoz képest a km-t keveslem. Szervizkönyv van a szöveg szerint, a km óra akár reális is lehet. Az adatoknál azt írják, hogy 2009-es, de a szövegben már "első forg. hely: 2008.12." van, itt már volt egy kis szépítés. Utánanéznék, hogy ha valóban létezik a szervizkönyv akkor vajon vezetve is volt, vagy csak egy darabig. Ha egy 5 éves autót 150 ezer km-nél többel adnak el, azt mondom oké. De egy lassacskán 5 éves autót ilyen kevés km-el hát még bőven nem adnak el, ezért alaposan utánanéznék nehogy egy összetörtből újjáépített autó legyen.
2013. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem figyelted a hirdetést, ez benzines. Ugyanilyen korú dízel Mondeokban már háromszor ennyit mutat a km számláló :)
2013. szept. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek ezek a Fordok :)

Az enyémben 72 ezer van és 10 éves benzines. Jaaa és valós, mert azóta ismerem az autót :) de hogy senki nem fogja elhinni, amikor eladom az is biztos.

2013. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Flottás autó volt.Ott van a rendszám tartón (leases plan)

Elvileg vezetett szervízkönyves. Van miskolcon Ford, ott lekérdezheted, csak kell hozzá maga a kereskedő is.

Maga a kereskedő korrekt. Ismerős kombi mondeot vett, 2.0 tdci-t. Igaz hogy a kocsi 1 hónap után megállt, de a kereskedő vállalta hogy megcsináltatja, azóta nem tudom hol áll a dolog.

Nézd át volt törve.

Ugyan ilyen nincs olcsóbban?Ennyiért én Octaviát keresnék.

2013. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg is Mondeom van csak mk3 facelift és most szeretnék beújítani:) Igen tudom céges autó volt de már levan beszélve visszük be a fordba átvizsgálásra:)
2013. szept. 17. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:

2009-es, de a szövegben már "első forg. hely: 2008.12. van, itt már volt egy kis szépítés.... csak ugy mellekesen kozlom, hogy itt semmi szepites nincs, ez igy van az autos vilagban. A parome is Novemberben jott le a szalagrol (2008) de 2009-es autokent vette meg.

Szerinted amikor az auto show-n bemutatjak a 2014-es modelleket, akkor azok az autok a jovobol lettek ide visszakuldve? Nem! Azokat 2013 vegen gyartottak es 2014-es autonak vannak arulva.


Ez a Mondeo szerintem teljesen okes!

2013. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó a válaszod én is így látom bár most elkezdtem hajlani efelé:) [link]


Ez a ráncfelvarrott verzió nagyon szép szerintem:)

2013. szept. 17. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!