Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót válasszak?

Milyen autót válasszak?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első kocsim.

2,5 millió forintom van. Szóval olyan 2 millió környékén néznék kocsit, hogy még maradjon pénzem.

Valami erős kocsit szeretnék. Automata váltósat és összkerékhajtásosat.

Leginkább Mercedes, Audi és BMW márkák közül.


Te milyet választanál ilyen szempontok szerint?


2013. szept. 21. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Én kifizetném a kölcsönömet a banknak.

És utána örülnék hogy megtudok élni.

Meg nem válogatnék a kocsik között hogy automata összkerék... hanem olyat vennék amit fent tudok tartani.


Megj.:Lehet hogy fogsz venni pl. egy bmw-t 2 millióért,de azt fent is kell tartani.Az alkatrész nem annyi mint egy suzukinál.

2013. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"Én kifizetném a kölcsönömet a banknak.

És utána örülnék hogy megtudok élni.

Meg nem válogatnék a kocsik között hogy automata összkerék... hanem olyat vennék amit fent tudok tartani."


Ez mégis kit érdekel?:)


"Megj.:Lehet hogy fogsz venni pl. egy bmw-t 2 millióért,de azt fent is kell tartani.Az alkatrész nem annyi mint egy suzukinál"


Mivan a nap hülyéje egyben a nap bölcse is akar lenni?:)

2013. szept. 21. 19:03
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Igazat adok az elsőnek. Nem azért, mert a kérdéstől eltérő tanácsokat ad, hanem azért, mert igaza van. Kár is volt elolvasnom a kérdést, elég lett volna meglátni a "Leginkább Mercedes, Audi és BMW márkák közül. " mondatodat. Annyira tipikus. Éppúgy, mint a reagálásod a válaszára. Te nem erős autót akarsz, hanem BMW-t, Mercit, Audit nagy motorral, összkerékhajtással, mindezt 2,5 millióból. Érted, hogy mi nem stimmel?
2013. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Látszik hogy te is az a nagymenő hülyegyerek vagy.

Erős kocsi,BMW,Mercedes,Audi.Ilyet pont azok vesznek.

Szüleid pénze mi?

Ja és ha veszel egyet gondolom nem te fogod fent tartani.


Így már egészen érthető.

2013. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mi nem stimmel te p.ö.c.s?

Bocs, hogy 18 éves koromra csak 2,5 milliót bírtam összespórolni:)

2013. szept. 21. 19:11
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

Az első kettő kötekedni járnak ide csak, úgy látom.

2 millából már nagyon jót lehet venni mindhároból. De mivel emlitetted az összkerékhajtást, igy az Audi a nyerő. A Quattrónál még ma sincs jobb szerintem, pedig a Mercedes meg a BMW 4x4-e sem rossz.

Én egy 2005-ös Audi A4 1.9 (inkább 2.5) TDI-t vennék ennyiből.

2013. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

2,5 milliót az igen.


Bár inkább már nem is írok semmit,látom te az a tipikus újgazdag nyomorék bunkó vagy.

2013. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"De mivel emlitetted az összkerékhajtást, igy az Audi a nyerő. A Quattrónál még ma sincs jobb szerintem, pedig a Mercedes meg a BMW 4x4-e sem rossz."


Szerintem is a Quattro a legjobb.

Azhiszem azokban az évjáratokban amiben gondolkozhatok még nincs a BMW-nek az xDrive-ja. Úgyhogy egyértelmű az Audi jobb ebből a szempontból. Azért az xDrive az b.a.sz.o.t.t jó:)

2013. szept. 21. 19:14
 9/18 A kérdező kommentje:

"Bár inkább már nem is írok semmit,látom te az a tipikus újgazdag nyomorék bunkó vagy."


Nincs is sok értelme pofáznod te kis proli. Inkább fizesd ki a kölcsönödet a banknak te csődtömeg.

2013. szept. 21. 19:17
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
18 évesen ekkora a pofád? Remélem fölcsavarodsz az Audiddal vagy BMW-ddel, esetleg Mercedeseddel az első műholdra. De szerintem te csak álmodozol, ha ennyi pénzed lenne, amit ráadásul te kapartál volna össze, nem ilyen eszement barom lennél. Akkor tudnád, hogy ennyi pénz igazából mennyi, és hogy mire is való. Akkor már megnevelt volna az élet.
2013. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!