Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a rondább, Fiat...

Melyik autó a rondább, Fiat Multipla, vagy Nissan Juke?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni. A Multiplanak ha nem lenne az a félbevágott eleje, még talán szép is lenne. A gyártó próbált divatot teremteni, ami nem jött be neki.

Ezt a Juke-t tegnap láttam élőben. Irdatlanul ormotlan, ronda autó az egész úgy ahogy van. Nem a műszaki tartalmat kritizálom, biztos jó autó, de külsőre borzalmas!

Melyik rondább?


2013. szept. 26. 11:08
1 2
 1/11 Dörmögő ***** válasza:
89%
Fiat Multipla
2013. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Nekem sem tetszik egyik se. Nagyon csúnya autók. De szerintem a Multipla sokkal gázabbul néz ki. Annak még a műszaki tartalma is rossz. Meg mindene. Egy Juke amúgy mennyi is? 6-7 millió újonnan? Egy olyat azért elfogadnék ha hozzám vágnák. Mondjuk utána azonnal eladnám, nem járnék vele, mert csúnya. Nem is értem miért kell ilyen autókat csinálni. Juke-ból baromi keveset is látni, nem veszik az emberek, mert csúnya, ennyi. Fel nem fogom mi értelme ilyen az ilyen autóknak. Mi jár a fejükben amikor ilyenre tervezik a formáját és elkezdik gyártatni meg minden. Egyébként tényleg jó autó, csak a kinézete sz@ r.
2013. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Multipla. Az valami ocsmány.
2013. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Multipla...

De a nissan is toplistás.

2013. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik Multipla-t kérdezed. Az első vagy második generációsat.

Az első rondább, mint a Juke, de a másodikra már nem mondanám ezt. Szerintem tisztességes alakot kapott: [link]

2013. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Az opel mokka-ból(micsoda? van ilyen? hmmmm rákeresek már..) ami szerintetek jobban néz ki, nem értékesítettek annyit mint a Juke-ból. Akkor most melyiket volt érdemesebb legyártani? egy szép de roppant unalmas mokkát vagy egy csúnya juke-ot?!?!


Senkit nem akarok megbántani de ezért vagytok ti átlag emberek és ezért milliomos a Juke tervezője.

2013. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dörmögő ***** válasza:
74%
A Juke tervezője nem ezért milliomos, hanem azért mert az Opel cég tervezője.
2013. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dörmögő ***** válasza:
67%

Vagyis a Nissan tervezője, csak még az előbbi opel járt a fejemben.☺

Egyébként valószínűleg a Multipla kaszniját se valami csóró gyerek tervezte, mégis bűn ronda. Attól hogy valaki elismert a szakmájában még nem azt jelenti hogy minden alkotása műremek. (Gyurcsányék is elk_urták)☺

2013. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Csernobilban is szakemberek dolgoztak, ők is elcseszték.
2013. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dörmögő ***** válasza:
40%

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad

Így szólítalak meg mert neved az nincs.

Azért vagyok buta átlagember mert nem tetszenek ezek a kocsik? Neked ugye minden kocsi tetszik, és ezért kiemelkedsz közülünk? Vagy neked is van olyan típusod amelyik nem tetszik? Biztos nincs mert akkor te is lesüllyednél az átlagemberek szintjére barátom.

2013. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!