Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres autós vizsga után...

Sikeres autós vizsga után mennyi időre rá kapjuk meg a jogosítványt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
2-3 hét.
2013. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Arra való a kereső, hogy a már százegyszer feltett és megválaszolt kérdéseket ne tedd fel százkettedszerre újra.
2013. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
A másodiknak üzenem. Arra valók a "vissza" nyilak a böngésződben, hogy az olyan oldalakat elhagyd amik nem érdekelnek. Amúgy meg te magad kattintottál oda ami téged nem érdekel. Minek?
2013. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Evele123 ***** válasza:

Szia kérdező!


Én tavaly nyáron raktam le a jogsit, amikor nagyon sok társammal együtt. Akkortájt az okmányirodákban is "csúcsidő" volt, le voltak terhelve rendesen. 3 hét múlva volt a kezemben a jogsi úgy, hogy postázást kértem ajánlott levél formájában a címemre. Lehet kérni e-mail és / vagy SMS értesítést is, ahogy elkészült a jogsid tájékoztatnak róla. Ez a 2-3 hét a reális.

2013. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dörmögő ***** válasza:
100%
1 hónapon belül bármikor jöhet.
2013. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Hérmaska, nem érdekel mit üzensz. A véleményed olyan mint a s*gged lyuka, tudom hogy van de nem vagyok rá kíváncsi.


És igen, utazom az olyan ostoba fajankókra, akik azt a nyavalyás keresőt sem képesek használni, és ezerszer megválaszolt kérdéseket tesznek fel újra és újra.

Aztán ha valaki esetleg belinkeli a korábbi válaszokat, meg vannak sértve.

2013. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

11:41 Utolsó!


Vegyél be egy nyugi tabit mert ha így folytatod elpattan egy erecske a kis buksidban. Látod-látod kis butus te is belinkelhettél volna egy korábbi kérdésre adott választ. Ehelyett idd idegsokkoskodsz. :D Ostoba! :D

2013. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sikeres vizsga után 4 munkanappal mehetsz a vizsgaigazolásért a Közlekedési Hatósághoz. Ha ez megvan, akkor másnap reggel kezdhetsz az ocsmányirodában.

Ha budapesti vagy és minél előbb szeretnéd, akkor ajánlom hogy menj a Központi Okmányirodába (KEKKH), és kérd úgy, hogy értemész amint elkészült. Én 8 nap alatt kaptam meg múlt héten.

2013. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is megvolt egy hét alatt a nyáron, de nem ajánlom a Visegrádi utcát, mert iszonyat tömeg van ott. Csak a személyim miatt ott ültem vagy 2 órát.

Menj el egy kisebb ocsmányirodába, aztán kérd személyes átvétellel a Visegrádiba. Úgy tapasztaltam, hogy így a leggyorsabb!


Bár ezeket a válaszokat elolvashattad volna, ha elolvasod a felajánlott kérdéseket amikor kiírtad ezt.

2013. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem napra pontosan 2 hét volt.
2013. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!