Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi az autós műszaki vizsga...

Mi az autós műszaki vizsga menete?

Figyelt kérdés

1999-es Suzuki Swiftről lenne szó

2013.05.19-én jár le a műszaki

Term. szeretném h a műsz. vizsga előtt átvizsgálják a kocsit

máj.19 előtt mennyivel vigyem el a kocsit a vizsgára(átvizsgálással együtt)?

kb. meddig tart az átvizsgálás? Ott lehetek?

kb. meddig tart a vizsga? Ott lehetek-e a vizsgán?


okmányirodába kell-e menni?


Légyszi vki írja le h mi a menete az egésznek.


2013. ápr. 6. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen (legalábbis ahol én voltam eddig) nem kell bejelentkezni előre. Odagurulsz, megmondod hogy vizsgázni szeretne az autó, de előtte szeretnéd ha csinálnának egy próba vizsgát. Megcsinálják ugyan azt ami az éles vizsgán lesz, és utána eldöntöd hogy mehet e élesben vagy sem.

Természetesen ott lehetsz a közelben, max kicsit arrébb köldenek hogy ne a munkaterületen legyél biztonsági okokból. Én a próbavizsgát végignéztem, utána pedig megkínáltak egy kv-val amíg ment élesben a vizsga. :)

Nem sok idő az egész, hamar megvan.


Ha jól tudom NKH állomásokon a legolcsóbb a vizsga, viszont ott borzalom ami megy. Motort vittem oda első forgalomba helyezés előtti vizsgára. Egész napot vártam a 10perces munkára, szivattak egész nap. A korrupcióról ami ott ment a szemem előtt pedig nem is beszélve...

2013. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?


Ezen az oldalon elég jól össze vannak gyűjtve a budapesti műszaki vizsga állomások: [link]


Minden műszaki vizsga bázis neve mellett szerepel, hogy mennyi ideig tart a vizsga, illetve, hogy mennyibe kerül.


Természetesen mindenhol végeznek próbavizsgát, ami általában közvetlen megelőzi az éles műszaki vizsgát.


Okmányirodába nem kell menned, kivéve ha betelt a forgalmi, és újat kell kiállítani.


Érdemes előtte odatelefonálni a kiválasztott szervizbe, és időpontot kérni. Így végzel a leggyorsabban. Az egész, átvizsgálással együtt összességében kb. 1 óra alatt lezajlik, és igen, általában ott is lehetsz a vizsgán, illetve az átvizsgáláson is. A helyszínen megkapod az érvényesítő címkéket, matricákat, és két évig nincs vele gondod.


Érdemes legalább 3-4 nappal a kitűzött dátum előtt telefonálnod, hogy biztosan kapj még szabad időpontot. Illetve nyilván minél előbb telefonálsz, annál szabadabban választhatsz időpontot. Értelemszerűen először ha vizsgáztatnak hétvégén azok az időpontok telnek be, illetve a kora reggeli, késő délutániak.

2013. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Győri vagyok,ugyhogy passzolom a pesti címeket,azért köszi az infókat.
2013. ápr. 8. 13:13
 4/5 anonim válasza:

@: Aki győrben szeretne vizsgáztatni, azoknak ajánlom a www.HolSzervizeljek.hu oldalt, mert ott tematikusan ki vannak dolgozva a legkedvezőbb árú szervizek vizsga árai.

55 városban láthatóak vizsga helyek, Győrben is, akciós áron,

Lásd itt: [link]

2013. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az infót!
2013. ápr. 12. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!