Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vegyem?

Melyik autót vegyem?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni. Első kocsim lenne, kb 300 környéki összeget szánok rá. Nem kell, hogy makulátlan legyen, nem vágyom luxusra, csak egy egyszerű igáslóra, ami a lehető legkevesebb alkalommal hagyna cserben - és olcsón fenntartható. Presztízs, márka nem számít.

A 3 közül melyik a legjobb szerintetek?

[link]

[link]

[link]


Tegyük fel, hogy egyiknek sincs rejtett hibája, kérlek az ár/érték arány alapján alkossatok véleményt.



2013. okt. 1. 15:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem, hanem egyszerűen nem ér fel kényelemben, megbízhatóságban a másik kettővel. A Felicia szerintem újkorában is idejét múlt konstrukció volt
2013. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A megbízhatóságáról eddig jót hallottam... a kényelmével kapcsolatban tényleg olvastam "gondokról".


Van valamilyen élményed, tapasztalatod a Felicia-ról?

2013. okt. 2. 21:12
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt Feliciám az említett okokból. Ismerősi körben is csak 1 fordult elő, nagyon rövid ideig, szintén az említett okokból. :)

Beleülve egyszerűen nem felelt meg szerintem a korának. Kicsit sem.

Az általam "ismert" példány pedig igazi szervizlakó volt, de nyilván van ellenpélda is, ahogy minden márkánál. Én nem javaslom, szerintem nagyon idejét múlt autó.

2013. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Akkor a 3 (illetve kettő:)) közül szerinted inkább legyen a SEAT?
2013. okt. 3. 11:13
 15/20 A kérdező kommentje:
Lemaradt: szerinted nem túl öreg?
2013. okt. 3. 11:13
 16/20 anonim ***** válasza:

Én a Suzukit választanám, fenntarthatóság és megbízhatóság miatt.

De nem a linkelt, zár nélküli példányt. :)

2013. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Csak azt nem igazán találtam megfelelő árban, megfelelő km-rel, megfelelő korban.
2013. okt. 3. 12:09
 18/20 anonim ***** válasza:
Való igaz, Swift-ből inkább 350-400 körül lehet találni szépet, kevés (100.000>) km-rel
2013. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Azt nézd! 125e Opel Kadett! [link]

Ugyanaz Daewoo Racerként meghirdetve. (illetve hát ez daewoo) [link]

2014. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Geo Metro, ugyanaz, mint a mi Suzukink, csak ez amcsi, de szerintem egy az egyben talál rá minden alkatrész

[link]

2014. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!