Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik le a mai emberek...

Miért nézik le a mai emberek a régi "átlagos" autókat? Csak mert "régiek" és ma már ciki velük járni?

Figyelt kérdés

Mutattam haverjaimnak régi BMWt Audit, direkt ilyen autót, mert ezek ma is az átlagosnál drágább autók.

És a reakciójuk az volt, hogy "mi ez a tragacs?"

Közben egy olyan Audi, ami mondjuk 80as évekbeli ha olyanjuk lett volna 1980 környékén vigyorgott volna mindegyik.

Nem olyan dizájnjuk mint manapság, de azért mert minden változik. Majd 30 év múlva a mostani 5 ös BWMre is azt mondnák, hogy tragacs ugye?


Na ha egy Ferrarit mutattam volna nekik ami 1980 as akkor arra azt mondták volna, hogy "f***a kocsi!" de mivel ilyen "átlagos" autót mutattam, az tragacs nekik.


Miért ilyen a felfogásuk az embereknek? Mert elavult autó? A mai ABS ESP, meg mit tudom én milyen autók is elavultak lesznek 30 év múlva.

Arra is azt mondják majd, hogy tragacs?



2013. okt. 6. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint aki egy bármilyen Ferrarira raávágja, hogy fúú mi fasza, a többi meg sz*r, akkor az semmit sem ért az autókhoz, csak hallotta hogy a Ferrari igy meg úgy megy, és azért mondja, hogy jó.

Igen, 80-ban is a BMW ugyanolyan keménynek számitott, mint ma az újak, és a 30 évest meg lesz*rozzák. Persze vannak kivételek, én például szerelmes vagyok az E30-ba, nemsokára veszek is egyet.

2013. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nagy gyuri ***** válasza:
Hát nem csak az autókal van ez a régi meg ilyen szar meg mit tudom én,de tényleg,Most már ami el romlik nem csináltatják,újat vesznek persze aki tud,viszont igy is van ki találva ...na de nem akarok el kanyarodni a témától mindig lesz aki le fikáza az olyan dolgokat ami pont nem a trendi,lassan nem értékelnek semmit az emberek mert pár éves tárgyak gépek autók már nem számitanak újnak. Hát ez van nem igen lehet ellene tenni semmit...sajna
2013. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!