Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam ennyi...

Melyik autót válasszam ennyi pénzért?

Figyelt kérdés
Alfa Romeo GTV vagy Fiat Coupe, e közül a két autó közül szeretnék majd választani egyet... Körülbelül 5-600 ezer forint áll a rendelkezésemre... Tudom, sokan szidják az olasz autókat, de én kitartok mellettük, illetve, hogy kevés a pénzem, de ez van sajnos... Az érdekelne első sorban, hogy a szervizelés és megbizhatóság szempontjából melyik érné meg jobban, melyiket olcsóbb fenn tartani... (Alkatrészek stb.) Mindenképpen coupet szeretnék, és tetszenek ezek az autók. Tapasztalatokat és érveléseket is szívesen meghallgatok, bármelyik autóról legyen szó, de aki csak "szar"-ozni tud, kérem mellőze a kommenteket. Tényleg segítségre van szükségem, nem nagyon értek az autókhoz! Köszönöm előre is! :) +( esetleg szóba jöhet még a 156-os is )

2013. okt. 6. 11:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még annyit kérdeznék hogy Kw,le kb mennyire gondoltál.motor 1600,2000 ccm? A xsara-t én is ajánlom nem rossz kocsi.Föntartása se túl magas.Ha sportos kis kocsit akarsz akkor nagyon ajánlom a xsara vts-t és a testvérét a 306 Gti,s16. 2l 120kW-s motorral szerelték és sportosfutóművük,kormányzásuk van.Nagyon komoly kis versenyautók és jól is néznek ki.Volt ilyenem is tudom miról beszélek.Ha ez neked sok akkor 1,8 vts xsara.Ha olcsóbb fentartású kocsi kell akkor ajánlom a cordoba,ibiza-t.Abból is van sportosabb Gti cupra kivitel.De hát ezektől jóval komolyabb,szebb kocsi a 156,csak drágább fenntartani.Ahogy írtam 1,9 jtd-vel ajánlom.A döntés a te kezedbe van meg hogy melyiket találod megfelelő állapotba.Én általába magánszemélytől veszek autó. Kereskedésbe ritka a jó és olcsó autó.Az autóátvizgálás nálam így néz ki: Festés ellenőrzés,volte fujva.ha pl friss a festés az általába nem jó jel, ha kissebb törése volt és szakszerűen megcsinálták az nem problèma,festékes ott is ahol nemkéne pl rúgó széle ,műanyagok széle akkor szakszerűtlenül gyorsan volt javítva a kocsi.Alánézés rozsada keresés,olajfolyás stb.Kormány,ülés sebváltó kopása,ebból is sokat meglehet tudni.Ha ezek tűréshatáron belül vannak mehet a próbaút,motorhang elenőrzés stb.Sajnos nagyon sok bontószökevény van a piacon nehéz jó kocsit találni.Ha nem értész a kocsikhoz vigyél magaddal valakit aki ért hozzá.Sok szerencsét.
2013. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Amiket írtál egytől-egyig jó lenne igazából, bár... Ott az Astra Coupe... Nagyon tetszik egyébként, nézegettem is, de az a baj, hogy azok kb. 1 millió körül mennek... De tényleg jól néznek ki, olcsó fenntartani is szóval tökéletes lenne... A citröenről annyit, hogy francia... Én ki nem állhatom, szerintem nem tudnak autót gyártani... Megbízhatatlanok is, és sz*rul is néznek ki... De hozzáteszem, szerintem... Nehéz lesz választani ennyi pénzből, erre jutottam, lehet nem veszek semmit.
2013. okt. 10. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!