Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó vásárlás Skoda octavia...

Új autó vásárlás Skoda octavia 1.8 tsi, alternatívák?

Figyelt kérdés

Mostanában érkeztünk el oda hogy a család megengedhet magának egy jobb autót, kpban venném és természetesen csakis újonnan.


Eddig egy sx4 volt azt is újonnan vettük buktunk is rajta vagy másfél millát (ájláw Chf), sajnos egyik oka volt a külföldi munkavállalásnak :(, most ki van fizetve, természetesen beadnám és egy octavia III-ra gondoltam amihez most jár 600e ft árelőny... így egy fullos 1.8 tsi példány konfigurátor szerint 6,8 milla lenne, ebből még ki kell vonni a régi autó árát.


Most néztem a Vw jetta, passat, golf, ebből kiesik a passat, golf mert mocsok drága. A jetta árban jó lenne de sokkal kisebb mint az oktavia. Honda accord drága, mazda 6 is kicsit borsos... tudnátok még alternatívát mondani?? (használt kizárva, mivel én is legalább 7-8 évig akarom megtartani az autót)



2013. okt. 16. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Rapid? Jó design, elfogadható minőség, tartós. Olcsóbb, mint az Octavia.
2013. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nézegettem.... :D csak most nem röhög (félek dsg váltótól) mert nekem mindenképp a nagyobb 1.4 változat kellene. Ezzel a turbós megoldással sem vagyok kibékülve.. :) mondjuk kicsit fölragadtam az sx4-nél ami alapvetően jó, de ezért mert egyszerű.
2013. okt. 16. 09:12
 3/7 A kérdező kommentje:
földhöz ragadtam
2013. okt. 16. 09:14
 4/7 A kérdező kommentje:
5 814 671 ft lenne de ebbe aztán tényleg benne van minden... 7 seb dsg, 1.4 tsi, nagy navi stb. Lehet benézek egy kereskedésbe. Mert addig csak online válogattam...
2013. okt. 16. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megfelel az Octavia minden szempontból, akkor mi a baj? Mért nem veszed meg azt?

(Amúgy egy 7-8 éves autónak sem kell törvényszerűen széthullania, ahogy eléri ezt a kort...)

2013. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

itt forgok szinte egész nap rajta, két lehetőség van vagy 1.2 tsi rapid, vagy 1.8 esetleg 1.4 octavia, az 1.4-es rapid a közel 6 millás árával már sok (még tele extrával is)... de chevrolet cruze amit még szóba jöhet.


Nem törvényszerű hogy szétessen 7-8 éves korában, de ha valaki kinyomta a szemét mondjuk 3 éves koráig, én meg megveszem lehet még 2-3 évig elmegy, de hetet már biztosan nem. (legalábbis egypár százezer ft ráfordítás nélkül), olyan meg nem kell.

2013. okt. 16. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Toyota Corolla , Ford fókusz, Chevrolet Cruze,Opel Astra J,Renault Fluance,Citruen C-Elsee,KIA CEE'D,FIAT LINEA,SEAT TOLEDO, ha nem volt bajod a suzukival akkor az új SUZUKI SX4 S-Cross is szóba jöhet
2013. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!