Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 ütemű robogó?

4 ütemű robogó?

Figyelt kérdés
ugyan úgy kell használni mint a 2t-t? miben más? jobb?

2013. okt. 20. 18:50
 1/6 petizacc ***** válasza:
Értelemszerűen nem kell neki 2T olaj. 250 ccm alatt nem igen érdemes venni ilyeneket, mert gyengék a két üteműekhez képest, viszont nem füstöl és kevesebbet eszik.
2013. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gázt pont ugyanúgy kell húzni rajta. Különbségek: fogyasztás, teljesítmény kisebb, mint azonos lökettérfogatú 2T motoré. Nem kell bele külön olaj a benzinbe, így kevésbé füstöl, ugyanakkor picivel több a szervizigénye.
2013. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megéri 250ccm alatt venni, mert amíg egy 125-ös 2T megeszik 7-8 litert, addig egy 4T max 4-et. Mai árak mellett ez szempont.
2013. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
250cc 4t robogók átlagosan 3-3,5 litert esznek. Kisebbek még kevesebbet.
2013. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4T robogóm van, 50-ről 80 ccm-re átalakítva (én csináltam a beavazkozást), 100 kg vagyok 75-öt megy velem, dombokon 35-50 km-es sebességgel felvisz emelkedőtől függően. A gyorsulásban még így is jobb egy 2T de, fogyasztásban messze jobb, 50-esként evett 2 litert most eszik 2,5-2,8 litert. Szervizigénye nem több mint egy 2T-nek, olajcserére kell csak figyelni, meg tankolni bele, ennyi. Én 2T robogót, motort többet nem szeretnék csak négy üteműt.
2013. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tóth Csaba ***** válasza:
igaziból az a kèrdès , hogymire kellene ? aztmondom hoszabútra kifizetödik 4 t. kisebfogyasztàsa elönyöseb normàl hasznàlatban 100/ km. kijöszvele 2/ literböl nekem 50/ es. 2 t malaguti f 15 van, azmegeszi 3/ litert. de megy is :) mig 4 t. robogó lomhàb de olcsób ! eltartàsa , ès igazàból megbizhatónak mondom roszkezekben roszlehet mindegyik :)
2013. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!