Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e36 320i hidrótőke "csatto...

BMW e36 320i hidrótőke "csattogással" mit lehet tenni? Illetve menyibe lenne cserélni? Milyen következményei lehetnek ha a hidrótőke kattog?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hidrotőke tisztítót próbálnék ki első körben, ha az nem válik be, jöhet a szétszedés és a csere/kézi tisztítás
2013. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen tisztító adalékokról hallottam jót rosszat nem tudom menyire lehet bennük bírni. Konkrétabb árat tudnátok írni, illetve mi baja származhat ebből az autómnak.
2013. okt. 20. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj az vele, hogy ránézésre nem tudod, melyik a rossz, ezért az összeset egyben szokás cserélni. 4-5000 Ft körül számolhatsz darabonként, és a kocsidba kell 16. Nekem csak ritkán jött elő a kattogás, és a szerelőm is azt mondta, hogy a kocsim értékéhez képest irreálisan nagy összeg lenne a javítása, úgyhogy nem csináltattam meg. És azt vettem észre, hogy ha minőségi olajat használok, szinte soha nem csinálja.
2013. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit ertesz minosegi olaj alatt illetve milyen "vastag" olajat hasznalsz? Amugy az autom 6 hengeres 24 szelepes.
2013. okt. 21. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, azt hittem a 320i négyhengeres.

Nem mernék megesküdni, de asszem Mobil 10W40 van most a kocsimban. A gyári értéktől nem tértem el, csak márkát váltottam a szerelőm tanácsára. (Amikor mondtam, hogy Shellt tudok vinni, csak mosolygott, hogy ha elfolyik valahol az olajam, akkor arra jó, hogy utántöltsem, amíg hazaérek, de járni ne akarjak vele. Kicsit meglepődtem. :) ) Nekem amúgy egy öreg Mazdám van, meg nyilván más a kopás mértéke is a kocsinkban, szóval ez inkább csak tipp, mint tuti módszer.

2013. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!