Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fogyasztás csökkentés ez...

Fogyasztás csökkentés ez hatásos lenne?

Figyelt kérdés

Neten éppenség néztem fogyasztás csökkentést és találtam kapszulát ami állitólag 8 év élettartalmat biztosit! És csökkenti pár % a fogyasztást megérné a befektetést?

[link]



#autó #fogyasztás csökkentése
2013. okt. 21. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Kamu. Nincs kapszula, ami benzint csökkentene.
2013. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ahan kösszi a választ! Épp ezt akkartam tudni!

Csábitó a szöveg, de sejtettem hogy valami büzlik.

Tulajdonságok:


- 10-18% várható üzemanyag megtakarítás autótípustól függően


- növeli a motor teljesítményét, általában 6-8LE mérhető növekmény jelentkezik, amely a gépjármű jobb gyorsulását eredményezi, továbbá hamarabb lehet magasabb sebességfokozatba kapcsolni, ami szintén a lehetséges üzemanyag megtakarítást igazolja


- csökkenti a motor káros anyag kibocsájtását, tisztítja a motort, ezáltal csökkentheti a gépjármű járulékos költségeit, mivel kitolódhat a kötelező olaj és olajszűrő csere, melynek anyag és munkadíja egyaránt költségeket okoz, csak az nem mindegy, hogy milyen gyakran


- könnyen beszerelhető (leírás lentebb)


- 8 év várható élettartam, mellyel a legjobb ár/érték arányú készülék a piacon


- környezetbarát technológia

2013. okt. 21. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

ezek tudnak valamit :D


10-18% várható üzemanyag megtakarítás utána írja ,hogy növeli a motor teljesítményét, általában 6-8LE mérhető növekmény jelentkezik


6-8LE-t elérek egy jó nagy sárkányos matricával is :D nem kell nekem kapszula

2013. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez már sci-fi be illő találmány. A teatójást is betehet a tanka.
2013. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Srácok kössz a választ! Nem tudtam hogy enyire kamu , pedig elég hihető volt a leírása én meg nem vagyok egy szakértö az autók terén ezért itt megkérdeztem a nagyon véleményét! :)
2013. okt. 21. 14:12
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Vajon ha 10 kapszulát rakok bele, 0 lesz a fogyasztásom? Az mondjuk megérné..
2013. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
de hülyék a motorfejlesztő mérnökök, hogy ezt nem építik bele alapból! biztos a háttérhatalom erőlteti, hogy sokat fogyasszanak a kocsik!
2013. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Jesszus... Kérdező, nyugtass meg, hogy nem hitted ezt el!
2013. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha 10-et beledobsz vigyázz, mert egy lajtos kocsit kell utánad kötnöd, amibe menet közbe csorog vissza a benzin :D
2013. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szántóvető ***** válasza:
90%

a működési elvét nem értem:"A teljes üzemanyagrendszer kitisztulásához kb. 10.000 km és legalább egy olaj és olajszűrő csere is szükséges"-ez alatt az idő alatt kb. 800 liter üzemagyag fogy el ill. sokan fél év alatt mennek ennyit.a benyát meg rendszeresen pótolni kell.

most akkor hat azzonal vagy nem?

emellett van még mágnes (8-16% csökkenés) és a hűtőbe köthető cucc (10-18%)

csupa öröm az élet.

2013. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!