Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sportkocsit vegyek?

Milyen sportkocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Hátsókerekes, aránylag erős motor, kézi váltó, leginkább ezek a főbb szempontok. Második autónak szánom, pályanapokon használnám. BMW-t nem igazán szeretnék, inkább valami japán gépet. Mit ajánlotok és miért?

2013. okt. 21. 18:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
macilaci08: a gt86 nagyon tetszetős darab, ha lenne rá keret egyértelmű lenne a választás, de inkább az ősén gondolkozok az ae86, de sajnos itthon nem fogok találni szép állapotút. ha esetleg külföldről tudnátok linkelni azt megköszönném.
2013. okt. 21. 21:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Nissan 200SX? Régebbiek vannak ennyiért.
2013. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

vagy esetleg ehhez mit szólsz bár azt nem tudom ,hogy első vagy hátsó kerék meghajtású-e!

MITSUBISHI 3000 GT

[link]

2013. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"De én félnék a Wankel motortól. Nem véletlenül nem terjedt el.."

utcára nem is ajánlatos, de pályára teljesen jó. rx8 ott érzi jól magát.

2013. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
a magyar 200sx-ektől igazából félek... bár ez áll az első helyen nálam, még a ae86-ra gondoltam, viszont nincs MO-on normális állapotú eladó, esetleg ha lenne külföldön arra kíváncsi lennék.
2013. okt. 22. 16:29
 16/16 anonim ***** válasza:

3000Gt

Mx5

200Sx

Vagy egy régi Hachiroku(bár ezt inkább driftre szokták építeni.


Szerintem más nem nagyon jöhet szóba 1,5 millió környékén,ami japán.


A wankel motort pedig sürgősen felejtsd el,mert az nem a Te pénztárcádhoz való autó...

2013. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!