Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót javasolnátok 2...

Milyen autót javasolnátok 2 millió Ft-ért? Szempontok lentebb

Figyelt kérdés

Néhány hónap múlva autót szeretnék vásárolni. Max. 2 millió Ft-ot szánnék rá.

Élethelyzet és szempontok: mindjárt 30 éves leszek, se gyerek, se barátnő, szóval semmiképpen ne legyen családi kocsi, vagy kombi - azoktól a hideg kiráz.

Vagy szedán, vagy háromajtós, sportos, fickós kocsi.

Dízel párti vagyok, viszont olyan sokat nem mennék vele: havonta kb. 1000-1200 km, ennek 20%-a városi használat, a többi vidék.

És - bár _nem a kocsival_ akarok csajozni - azért ha egy randin beültetek egy lányt, akkor ne égjek vele, sőt :)



2013. okt. 27. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
pár éves BMW
2013. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
toyota celica? (persze 2001 utáni) elég csajozós kinézetű kocsi, én Audi párti vagyok, de barátnőmnek sokkal jobban tetszik a celica, és nem dízel ugyan, de az 1.8-s benzines is elmegy 8 literrel ha nem nyomod ki a szemét, mert nem nehéz a bódé, van belőle 143 és 192 lovas változat, a gyengébb természetesen tartósabb és kb fél literrel kevesebbet kér, ezáltal alkalmasabb napi használatra
2013. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is az E46-os sorozattal szemezgettem, csak félek, hogy a fenntartási költsége sok, és - mivel még nem volt a nevemen autó - a biztosítása elég drága lenne
2013. okt. 27. 19:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően én is Audi párti vagyok, 2006-os évjáratú A4-es dízelek már vannak 2 misi körül, csak félek, hogy ezekben már 300e km is simán benne van, és ha köhög egyet az százezrekbe kerül. Biztosítás + átlag szerviz költség nem szeretném, hogy havi 25-30e Ft-nál több legyen
2013. okt. 27. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ezekhez mit szólsz?


Honda Accord 2.2 CTDi (140 LE)


[link]

[link]

[link]


Esetleg mazda6 ?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ford mondeo

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Öreg, sokat futott "modern" dízel bármikor köhöghet 6 számjegyű számlákat. Ennek tudatában én annyira nem ragaszkodnék 1-2 literrel kisebb fogyasztáshoz, főleg ha csak 15e km-t mész egy évben...
2013. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A mostani kocsim egy 14 éves dízel. Igaz, városban nagyon sokat eszik - amíg be nem melegszik, de ahhoz kell 5-10 km - olyan 9-11 litert, viszont távolra 5 alatt beéri. Mondjuk rengeteg műszaki gond van vele, kéthavonta vihetném szerelőhöz - ha vinném.


A fentiek közül méretben a mondeo tetszik, összerakottságban, fiatalosságban meg a Honda.

2013. okt. 27. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Űr Civic, E46 (320i, 325i), Superb 1.9pdtdi (szuper jó autó) vagy A4. Egyébként egy Quattro Audinak nincs párja!
2013. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!