Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek 2 millából?

Milyen kocsit vegyek 2 millából?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, valami fiatalos sportos autót szeretnék kapni ebből a pénzből (+/-300EFt)

Legyen megbízható, és jó legyen ránézni is. A sportos vezethetőségen van a hangsúly. Egy autó amiben tényleg csak mosolyogni lehet.

Az RX8 lenne az ideális, dehát tudjuk milyen az a Wankel.

Esetleg egy BMW E46. Talán ezek tetszenek még külsőre.

Várom a ti ötleteiteket is!



2013. okt. 27. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

biztos nem olyan fárasztó mint ennek!

[link]

2013. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 pazza ***** válasza:

[link]



ez a szuper :)

2013. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kicsit okosabban próbálnám felhasználni apukától, anyukától kapott pénzt- Vennék egy megbízható Toyotát.
2013. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9%
Teljesen mindegy honnan szerzett rá pénzt. Nekem is vettek a szüleim annak idején autót (17 évesen ,Skoda Superb). Ez így van rendjén. Szerintem egy szülőnek, ha telik rá akkor alap, hogy vesz a gyermekének amire szüksége van.
2013. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 pazza ***** válasza:
okey. toyota japán drága az alkatrész hozzá... ez egy szép kis pöpec autó. de a pénz a te kezedben van :D
2013. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14

Ezt szerintem csak a gazdag szülők elkényeztetett kedvencei gondolják így... Oké, ha szükség van rá kell autó, de egyből egy felső-közép kategóriás több millióért? Lópéniszt...

2013. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha nem ismersz, ne itélkezz, én sem teszem. Azért kaptam ilyen autót, mert gyermekkoromtól kezdve mindent megbecsültem, megvigyáztam. Az autót sem húztam meg egyszer se, pedig majd 5 méter... És munkámból kifojólag havi több ezer km-t utazok. Egyébként én 700 ezres autót kértem, eszembe nem volt drága autó első autónak. Aztán jött a meglepi.

Elkényeztetett szerintem nem vagyok ill. voltam, de erről a közeli barátokat kell megkérdeznem, mert az ember a saját dolgait nem látja sajnos mindig tisztán.

Egyébként akinek nagy mellénye van az párszázezres autóval is hülye módra fog közlekedni. Bár én is elismerem, hogy a gazdag fiatalok nagy része sajnos elkényeztetett, felfuvalkodott. De nem mind, ezért megkérlek, hogy ne általánosíts, mert nem ismersz.

2013. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!