Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A bőr ülés tényleg rossz...

A bőr ülés tényleg rossz mindennapi használatban? Inkább csak kinézetre jó?

Figyelt kérdés
Télen nagyon lehűl, nyáron forró. Könnyű beleizzadni, stb.
2013. okt. 30. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fél kárpit fél bőr a jó!:) Ami középen kárpit, oldalt bőr. Abba nem izzadsz bele, vagy minimálisan. Jól is néz ki, meg én amúgy se szeretem a full kárpit üléseket, számomra fura. (világéletemben bőrben ültem, félreértés ne essék, nem nagyzolás, ez jutott!)
2013. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekünk volt bőrös autónk....

-soha többé nem lesz

2013. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem nektek műbör volt. Az igazi bőrből készült autóbelső nagyon-nagyon jó. Ahol teljesen bőr az egész természetesen. Csak mondom igazi bőr. A vacak műbőrbe tényleg bele lehet pállani, izzadni, azt én is nagyon utálom.
2013. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó három kocsim full bőrös volt. Érdekes módon én még sose izzadtam bele és sose fáztam benne.

Pedig még klímát sem szoktam használni vagy ha igen csak nagyon enyhén mert megfájdul tőle a fejem. Ennek ellenére soha nem izzadtam bele!

Télen meg 1 perc ülésfűtés elég ahhoz hogy felmelegedjen annyira, hogy ne fázzon benne az ember. Még akkor is hogyha egész éjszaka a fagyban áll kint a kocsi.

Ezek persze valódi bőrös kocsik (Audi és BMW) nem valami műbőr szutyok mint amiket a középkategóriában adnak.


Egyébként a nappaliban lévő bőr garnitúrába se szokásom beleizzadni. Szintén valódi bőr, Andante.

2013. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Hat en nem szeretek boron ulni:D.Minden extraval rendeltuk az autot,a bor ulesek kivetelevel.A kormany pl borrel van bevonva es nyaron ha a napon all olyan forro,hogy meg sem lehet fogni.

Lakason belul kanapen meg aztan tenyleg gusztustalan.Esetleg a fogorvosi rendeloben elmegy,hogy konnyebb legyen tisztan tartani:D

2013. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem félbőr van, amit az első is írt, gyári ülésfűtéssel.

Imádom. Full bőrös autóm még nem volt, de a sima kárpitosnál ezerszer jobb. Arról nem is beszélve, hogy legalább kinéz valahogy.

2013. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, sem a műbőrt, sem a valódi bőrt, akár bútórról, akár autó ülésről legyen szó. Esetleg alcantara, de az már magasabb kategória, kevés autóban lehet megtalálni.
2013. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!