Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy viszonylag...

Szerintetek egy viszonylag friss ( "A1" kategóriás) jogosítvánnyal mi lenne a megfelelő motor számomra?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, ezt vegyük számításba, és a sportmotorok, amik leginkább érdekelnek. Én a Yamaha YZF R125-öt néztem ki magamnak, de nem tudom, hogy ez megfelelő lenne-e számomra. Segítségeteket előre is köszönöm!

2013. nov. 2. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek is nagyon jók,de viszont szerintem tuti nehéz hozzá alkatrészt találni!

Mivel hogy a1 kategoriád van szerintem akár vehetsz egy mz-t is :) Mármint arra gondolok hogy ne egyből drága mocit vegyél mert lehet hogy később leváltanád a kicsikategóriát egy nagyobbra.

Amúgy a yamaha is lehet egy választás ha találsz olyat amit nem hajtottak szét!Nehéz a kategoriában jó motort találni,szóval sok sikert hozzá!

2013. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

CBF125 nagyon jó választás.


Mondjuk én inkább robogót vennék ebben a kategóriában.

2013. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Toborc ***** válasza:
honda cbr 125
2013. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már elég sokat motoroztál kisebb motorokkal, a KTM Duke 125-öt javaslom. Univerzálisabb mint az úgynevezett sportmotorok és vagány.
2013. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!