Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen "nagytestű" 50ccm -es...

Milyen "nagytestű" 50ccm -es robogót ismertek, amit megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen nagytestű robogókat ismertek, amihez ha szükség van rá, találni alkatrészeket, és ami tényleg patika gép?:D

2013. nov. 6. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Gilera runner.

Volt olyan hogy egy nap 200km-ert utaztam le vele gond nélkül és a hátsóm sem fájt :)

Alkatrészt lehet hozzájuk találni,és akadnak jobb állapotúak.

Amire figyelj oda hogy ne legyen tunningolt,legyen gyári a kicsike!

Esetleg a kymco dinkek is nagyon nagy testű(nagyobb mint a runner,de azok hulladékok,mármint szervízigényesek) Meg a kymco amúgysem olyan minőség mint pl egy yamaha.

2013. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
yamaha aerox 50,yamaha neos 50,aprilia sr 50 street,aprilia sr 50 racing,gilera runner 50,ezeket érdemes vásárolni TUNING NÉLKÜL... ha hoszú életre akarod a kicsikét :D nekem aprila sr 50 r.em van nagyon meg vagyok vele elégedve
2013. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azok mind jók amit írtál de a nagyja az közepes méretű :)

És látom nem csak Én vagyok úgy vele hogy csak tunningmentesen szabad ezeket megvenni!

2013. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát lehet tuningolni de felesleges anak az elektronikája nem arra van ki találva plusz anyit kell majd tankolnod hogy huh :D
2013. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!