Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogón, este, esőben nem...

Robogón, este, esőben nem látok, csillog minden, megoldás?

Figyelt kérdés
Próbáltam rákeresni a neten, de csak a párásodásról írnak. A problémám, hogy este, esőben a bukósisakon levő vízcseppek miatt, lámpafénynél, vagy ha szembejön egy fényszórós autó, gyakorlatilag nem látok semmit... Milyen megoldás van erre?
2013. nov. 6. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

" esőben nem látok, csillog minden, megoldás? "


maradj otthon,

azt majd elmész másnap hozzá,mikor már nem esik ,

2013. nov. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

maradj otthon,

azt majd elmész holnap,mikor már nem esik

2013. nov. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

törölgesd.

vagy vegyél egy sikakot felnyitható plexivel.

vagy fújj rá valami vízlepergetőt.

2013. nov. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát, köszi. Dolgozni járok vele. Felhajtani a plexit nem az igazi, akkor megfagy az arcom. De azért köszönöm.
2013. nov. 7. 13:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem inkább fagyjon le az arcom minthogy ne lássam az utat és ezzel kockáztassam az én és más testi épségét!
2013. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kaptál már kötőhártyagyulladást télen motorozás miatt? Szerintem még az életben nem próbáltad, ha szerinted megoldható ez sisak nélkül. Csak idetéved valaki, aki szokott télen motorozni ;)
2013. nov. 7. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
vegyél alá kommandós maszkot.
2013. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt a maszkot már máshol is olvastam... És a szemem? Ha szemüveget veszek, akkor meg ugyanott tartok, mintha a sisak plexije lenne előttem, nem?
2013. nov. 7. 17:11
 9/12 anonim ***** válasza:

"Csak idetéved valaki, aki szokott télen motorozni "

Általában télen elrakják a robogókat motorokat,mert nem erre az évszakra találták ki!Sokkal veszélyesebb télen motorozni a felelőtlen nyári gumival vezető autósok miatt is meg,ha kapsz egy jó kis ónos esőt este vagy egy kiadós hóesést indulás előtt akkor ott maradsz a robogóddal,mert autóval,téli gumival is nagyon veszélyes ónos esőben vezetni motorral meg még veszélyesebb!Ha ráfagy a plexidre a jég azt törölgetheted a büdös életbe nem szeded le csak összecsikarod vele a plexit!

2013. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én sem hobbiból használom, elhiheted. Autóm nincs, tömegközlekedés nincs, dolgozni meg el kell menni. Viszont tudom, hogy pl nagyon sok pizzafutár is robogóval közlekedik télen, szóval biztos nem lehetetlen akkor...
2013. nov. 8. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!