Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap lesz gyakorlati vizsgám...

Holnap lesz gyakorlati vizsgám autó vezetésbol! Nagyon izgulok, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Félek hogy nem tudom majd elengedni magam és megbukok.
2013. nov. 7. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Felesleges izgulnod, ha megbuksz, pár hét múlva újra próbálkozhatsz. Remélem most megnyugtattalak.
2013. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tégy úgy, mintha egy teljesen átlagos vezetési órád lenne majd. Persze azért amiket hibáztál a gyakorlati órákon,jusson eszedbe hirtelen az oktató figyelmeztetése,amiket korábban adott,de a titok kulcsa,hogy elengeded magad. Hidd el,a vizsgabiztos nem téged fog nézni,hol tud belédkötni,általában úgycsinál,mintha nem figyelne,persze azért figyel,de tudja,hogyha még ezt kiis mutatná,akkor csomóan megijednének,és a hibák miatt megbuknának. Én nekem 3. alkalomra sikerült a gyakorlati vizsgám,az első kettő is azért sikerült,mert összetojtam majdnem a gatyámat,hogy te jó ég jól fogom e a kormányt,te jó ég kimentem e véletlenül kettő centivel a sávból,te jóég... tehát mindenben kerestem a hibáimat ami elterelte a figyelmem. 3. alkalomra meg úgy mentem oda,hogy nemérdekel,ha nem sikerül,és sikerült,még megis dicsért a vizsgabiztos :D tehát csak nyugi! :)
2013. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* az első kettő is azért NEM sikerült :PP
2013. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen! Hát nem szeretnék megbukni.. :(
2013. nov. 7. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd szorítok így látatlanban is ! :)
2013. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! Koszi! :)
2013. nov. 7. 23:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz vezetni, akkor megbuksz. Máskülönben csinálj mindent úgy, ahogy eddig és kész, nem kell túlparázni.
2013. nov. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dobjál be három-négy felest! :D


Viccet félretéve, inkább bukjál meg! Inkább bukj meg, minthogy tehetségtelenül kiengedjenek a forgalomba, ahol megölsz valakit, mert nem találod a fékpedált. Komolyan mondom. Aki bukik, azért bukik, mert nem tud vezetni. Tessék megtanulni, amíg nem késő!

2013. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!