Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás a mobile. De-n...

Autóvásárlás a mobile. De-n keresztül?

Figyelt kérdés

Írtam több kereskedőnek autóvásárlás céljából, de senki nem válaszol. Ez normális? Annyit írtam nekik, hogy érdekel az autó és, ha jó állapotban van akkor ott tudok lenni 12 órán belül, mert nem németben lakok. Nyílván ezután jönnének az egyéb kérdéseim, de még nem jutottam el idáig.

Szóval, ki mit ír, hogy veszi fel a kapcsolatot netes autóvásárlásnál akkor, ha nem itthon van az autó?

Lehet jobb lenne telefonálni nekik... nem tudom.


2013. nov. 8. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az idióták vesznek már manapság így autót és valószínű nem is gondolták komolynak épp ezért a kérdésedet.
2013. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ok, akkor hogy vegyem fel a kapcsolatot a kereskedővel?

Nyílván lenne sok 100 kérdésem az autóval kapcsolatban, de mégsem írhatok neki egy kisregényt elsőre.

2013. nov. 8. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A kereskedők úgy vannak ezzel, hogy elég ember megy be személyesen nézegetni az autókat, akár a hirdetés után is.

Biztosan kapnak egy ilyen hirdetésre sok érdeklődő levelet, de nincs idejük és kapacitásuk ezekre válaszolgatni. A telefonálás a biztos. De még akkor is elvihetik az ember orra elől a jó vételeket. Ami meg sokáig ott van azért meg biztos nem véletlenül nem kapkodnak az emberek. Vagy nem jó vétel, vagy túl drága. A sok külföldi érdeklődővel is tele lehet már a hócipőjük. Mindenki jobban szereti a biztos vevőt.

2013. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!