Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 525 TDS E39 vétel?

BMW 525 TDS E39 vétel?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok a TDS motor minden nyűgével és bajával, de azt is tudom, hogy éppen ezért nevetségesen olcsón lehet ilyen autót venni. Várom a tapasztalatokat ezzel az autóval kapcsolatban. Ilyen válaszok, hogy BMW-ből csak benzines, meg hasonlók, nem érdekel.

2013. nov. 10. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha [link]

Ha "nevetségesen olcsón" veszed, akkor biztos kell még rákölteni kisebb-nagyobb összegeket, de nem rossz autó.

2013. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

vedd meg ha akarod, semmi extra nincs benne, se nem erős, se nem gyenge, igazából sosem értettem azt aki ilyen motorral vesz BMW-t.

Sázmomra a BMW a legnagyobb 6 hengeresnél kezdődik, de inkább v8,v10...

2013. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 540i-vel van tapasztalatom. Arra figyelj, hogy ne legyen törve (pótkerékfészekbe nézz be, nézd meg a küszöböket, nézz be alá, és a tűzfalat se hagyd ki) és az elektronika is szeret szívatni, főleg, ha sok extra van az autóban. Nem tudom mire szeretnéd használni, de nekem a BMW, mint élményautó 30i-től kezdődik, igáslónak eszedbe ne jusson ilyet venni, mert megeszi az életed, és a pénztárcád. 525 dízelt max. kombiban vennék utazóautónak.
2013. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van benzines E34-em, de ez nem élményautónak kell, hanem egy sportos utazóautónak, ha kell, nem sajnálom rá azt a 100-200 ezer forintot, de akkor tudom hogy rendben van egy jó ideig, és nem eszi le a gatyámat. Sportosság alatt nem azt értem, hogy nyomni neki, mint a süket, hanem hogy egy kemény futómű van alatta, nem kell minden kanyarba lelassitani, és szeretem azt a bunkeres érzést, amit ez a BMW nyújt.
2013. nov. 10. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

annyira azért nem mondanám nevetségesen olcsónak, mert egy nem rozsdás, nem lelakott darabot 800e alatt kétlem, hogy megkapnál, míg benzinesből bőven válogathatsz ilyen árban...

1 baj van ezekkel a kocsikkal, hogy rengeteget futottak már, és a legutolsó tulaj általában azért vette mert olcsó volt már, persze szigorúan 1 forintot se szokás rákölteni, mert nincs miből, szóval nehéz lesz jót találni belőle, de a jó meg nem lesz olcsó, szóval 1:1... én hanyagolnám, főleg ezzel a motorral

2013. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
próbálj találni 30d-t az már valami ..volt hozzá szerencsém sokkal megbizhatobb mint a tds:)
2013. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es

Arrafel irtam, hogy nevetséges, hogy ahhoz képest, amit nyújt, nagyon olcsó szerintem.

És a common railes 525D-től meg az 530D-től is sokkal olcsóbb.

Köszi a válaszokat.

2013. nov. 11. 17:46
 8/8 anonim ***** válasza:
ezeknél az autóknál a vételár sajnos csak 1 a nagyobb kiadások közül, főleg a dízelnél, mert sajnos a kettőstömegű vagy az automata váltó már bizony nem a legjobb fél millió km után, ahogy a vezérműlánc sem újszerű, meg a kormánymű sem, de a futóműre is ráfér a javítgatás... ezeket ha ki kell cserélni vagy fel kell újítani kapásból fél millió, épp ezért alaposan meg kell vizsgálni a kiszemelt autót
2013. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!