Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvegyem? Mennyit illik alkudni?

Megvegyem? Mennyit illik alkudni?

Figyelt kérdés

[link]


mit szóltok?


2013. nov. 11. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Vas és ALU értéke 40ezer forint (most adtam le egy ladát nemrég)

Én ennyit adnék érte, a tél végén meg vinném a méhbe, gondolom te is csak gyilkolni vennéd meg :D

2013. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megcsináltatnám a nyomáspróbát meg a műszakit aztán használnám. Nem gyilkolásra kell.


Szerintem 150e-ből talpra lehetne állítani. (Ha mondjuk adja 80-ért.)

2013. nov. 11. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szép zsiga, baráti árban, de biztos, hogy lóg a bele neki. 34 év alatt könnyen benne lehet már félmillió km is (ugye gázszettet nem a hétvégi autókba tétetnek), és hiába olcsó hozzá az alkatrész, a sok kicsi sokra megy. Szerintem egy 200-250e anyagárat nyugodtan rászánhatsz, és nem vagyok benne biztos, hogy érdemes ennyit rákölteni, mert ebben a korban már a karosszéria is erősen oszlásnak indul ám, hiába van kifoltozva itt-ott, jönni fog a rozsda máshol, sőt, a fáradásos törések is...

Én inkább egy 94-95-ös kockában gondolkoznék a helyedben.

2013. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ezek jobban tetszenek, de majd megnézem a kockákat (2107-est) mert azok még bejönnek
2013. nov. 11. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!