Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első autónak? 205cm magas vagyok

Figyelt kérdés

Gyakorolni, munkába járni kellene, esetleg kisebb kirándulásokra, alacsony fogyasztással, 2, maximum 3 személy részére. Biztonságosabb kocsi jó lenne, nem akarok száguldozni.

5-600 ezerért maximum, mert nem akarom az összes fizetésemet törlesztőre költeni :)


2009. nov. 17. 17:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mellesleg valóban nem ártana 100.000 km alatti, de ha ezeket mind beírom egy keresőbe akkor kb. 5 autót ad ki :) 2 törött 2 osztrák papíros 1 ár nélkül :D
2009. nov. 17. 21:11
 12/18 anonim ***** válasza:

A barátom 198 cm, 120 kg új swift-je van és a feje fölött van még hely, a lábai is kényelmesen elférnek.

Amikor mondta, hogy milyen autója van, magamban röhögtem, hogy vajon, hogy néz ki benne. :P Amikor megláttam rendesen meglepődtem.

Ja, most nézem, hogy mennyit szánsz rá... :P

Régi swiftet ne vegyél, nekem volt. Szerettem, kényelmes volt, de a töréstesztje nagyon gyenge. Azt tuti, hogy corsát, cliot ne vegyél ott tényleg kicsi a hely elöl.

2009. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ne vegyél swiftet nem férfias :D

vegyél BMW E30-at

hosszú távon 5 litert fogyaszt, a vegyes fogyasztás pedig 7.2 liter (nálunk)


egy 1989-es BMW E30 316i-ről van szó

1600 köbcenti, 102 lóerő, soros négyhengeres injektoros motor

nagy, kényelmes, biztonságos

lassú autót ne vegyél a következő okból:

hiába nem akarsz száguldozni, mások is veszélyeztethetnek és ilyenkor jóljön ha nem lomha a tütü

pl előtted döcög egy 3 fős kamionkonvoly 60-nal..

na azt előzd meg a swifttel.. megpróbálod, nem elég gyors, nem gyorsul, szembejön vmi, belecsapódsz és meghalsz. vegyél BMW-t

énis attól féltem h sokat fogyaszt meg drága meg blabla és a pali akitől vettem aztmondta: ,,..ha egyszer veszel egy BMW-t, utána nem akarsz mást, csakis BMW-t" azóta ő már vett egy 2.8-as nagyhajó BMW-t :DDD csak ajánlani tudom!!

2009. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A Swift hiába megbízható,ha utánam hajítanák sem kéne.Nekem 1.6D Orionom van,300ezer kilométerrel,csak ajánlani tudom,de jó még a Megane Classic is,ha hosszú távra tervezel Mercedes W124 örökké tart.Suzuki?he-he-he
2009. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

De lehúzzátok a suzukit! Próbáltátok már?

Nekem meg olyan öreg sz@r autók nem kellenének! Ott hagy az útszélén! Menőzzek, hogy BMW-m van? Inkább trabantba ülök! Ilyen faszi se kellene, akinek ennyire lényeg, hogy mi a márka neve a kocsinak! Palástolja önmagát!

2009. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14:32, jól megmondtad !! :D:D:D

De most komolyan, klassz a BMW, meg a márkásabb autók, de azt ne felejtsük, hogy azok javítása is drágább az alkatrészek miatt.

A Suzuki klassz kisautó, de egy biztos, törni nem szabad, mert akkor tényleg törik rendesen. Előnye, hogy olcsó hozzá az alkatrész mert fut belőle bőven, illetve sok kerül bontóba.

Valóban ahogy írtad, jó döntés első autónak gagyibbat venni, nekem régi swiftem volt amikor kezdő voltam, megnyomtam pár helyen, gyakorlásra teljesen megfelelő volt. Szerintem most vegyél egy régi suzukit, azt lehet törni, meghúzni, stb, igénytelen, nem sűrűn romlik el, és később érdemes komolyabb, drágább autót venni.

Csak érdekességnek írom a suzuki-utálóknak: mit szólnak az Opel Agilához és a Suzuki Wagon R+-hoz? :D:D:D Micsoda hasonlóság! :D Akkor most az Opel a sz@r, vagy a Suzuki jó?

2009. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

vegyél egy F es astrát, 1.6 8 szelep, 500ezerből megúszod és ha valami cserélendő, akkor a csergőéknél olcsón kapsz kb mindent hozzá. és szerintem el is férnél benne, én 195 cm vagyok és elférek benne.

A szutyukit meg ne nevezzük már autónak, az a modern idők trabija, valszeg origami mesterek hajtogatják(legalábbis a régi swiftet...)

2009. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Na ne röhögtess mán tezsvír, az 1.6-os e30 jómegy? Mikor újjj vót akkó se ment jól.

De most komolyan, egy lepustult, erőtlen, olajzabálo 1.6-os e30 vicc :) inkább gyűjtsön a koma aztán vegyen 6 hengeres e39-et. Esetleg A6 c5 2.4 benzint, az nagyon megbízható! Csak jól meg kell nézni a futóművet ezeknél a német autóknál.

Amúgy a swiftben is elférni, pár hónapig volt szerencsém egyet vezetni 3. autóként, megbízható, évekig volt régen... papír a kasztni? Nemrég a csajok például bmwben haltak meg, na persze a suzukival még veszélyesebb. De ha vezet az ember akkor legyen rendkívül körültekintő, hogy a másik hülyeségét is ki tudja védeni!!!

2017. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!