Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesz pár ember nagyon...

Miért vesz pár ember nagyon erős sportkocsit, amikor nem is áll olyan jól anyagilag, mint a gazdag emberek?

Figyelt kérdés

Ez a szenvedélye? Pl nincs még háza valakinek ,a szüleivel él, de az összegyűjtött pénzén vesz egy új M5-ös BMW-t, vagy S8-as Audit, stb, és azt csinosítgatja.

Az átlag emberek úgy gondolkodnak, hogy úgy sem tudnák kihasználni, de aki ezt veszi az azt mondja, hogy ő ki tudja használni, van olyan út, és sokkal biztonságosabb is, mint a gyenge autók.

Mikor fertőződik meg az ember, hogy ilyen autómániás legyen? normális dolog ez?


2013. nov. 12. 20:58
1 2
 1/14 Dörmögő ***** válasza:
100%
Más az értékrendje az embernek. Főleg amíg el nem költözik otthonról.
2013. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom miért probléma az, hogy valakinek az autózás a hobbija. Valaki meg kurvàkra, drogra, piára, szerencsejátékra költi a pénzét az nem baj?
2013. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Azért azt megnézném, hogy valaki egy új M5-ös BMW-t, vagy S8-as Audit vesz és még a szüleinél lakik. Egy ilyen autót még hitelre is elég nehéz dolog elhozni. Szerintem ilyen nincs.

Olyan lehet, hogy a szülőkkel lakik, 20 éves, apu és anyu által adott pénzt kiegészítve vesz 1-2 milliós autót, ami természetesen sportautó, könnyű, erős, gyors, dögös, csajozós legyen, ami nem fogyaszt üzemanyagot és a fenntartása fillérekbe kerüljön.

Az ilyen általában pont, hogy nem autómániás. Az autómániás nem itt kérdezi meg, hogy mit vegyen, hanem tudja, mit akar. Igen, normális dolog. Van, aki akvarizál, van, aki hobbibarkácsoló és van, aki autómániás.

2013. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van aki havonta elfüstöl 30-40-50 000-ret, van aki autóra költi. :)
2013. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért azzal vitatkoznék hogy S8-ast nem lehet venni, 800000 forintért is láttam már használtat. Egy új Suzuki árának a töredéke.
2013. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó itt nem az a gond hogy az autózás a hobbija hanem az hogy olyan ember aki nem teheti meg és gyűjtöget évekig azért hogy egyszerre kiszórjon 20 millát egy új 5 BMW ért vagy S( audiért.Holot a feléből már lehet majdnem ugyan olyan jó autót venni full extrásan.Ami szintén nagy kényelmes biztonságos autó csak annyi hogy a BMW és az audi embléma hiányzik az elejéről,mellesleg még egy házra is marad mellette!

De mindenki azt csinál amit akar én biztos nem baxnám el a 20-25 millás megtakarításomat egy autóra!

2013. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
e60-as M5-re gondoltam 6 millió körül, meg a v10-es s8-ra szintén 6 millió körül
2013. nov. 12. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek pár BMW-s srácot ők 1997-es 3-ast vettek kb. félmillióért. Azért az egyáltalán nem sok és van egy jo autójuk.
2013. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5-ös. Olvasd el a kérdést még 1x, viszonylag új autókra gondolt a kérdező, nem a 15 éves kocka dizájnra. Most írta is, hogy 6 millió körüliekre gondolt.

Erre mondják azt, hogy ha csendben maradtál volna, okos maradtál volna.


A 6 milliósokra sem igen van pénzük a szülőkkel élőknek, szerintem.

2013. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy is van kinek a pap kinek apapné.Ja az előző kommentemet a második válaszolónak írtam csak közben írtak egy páran
2013. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!