Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetési órákon Ti mit tanulta...

Vezetési órákon Ti mit tanultatok?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 6.órán túl és félek,lehet h nem jó oktatót választottam. Eddig nem nagyon csináltunk semmit különöset csak egyenesen mentünk,meg pár kanyar, 2 parkolás.Ha így haladok nem fogok megtanulni vezetni. Szerintem arra megy ki a játék h pótórára járjak,és biztos megakarnak majd húzni elsőre. Ha bármit kérdezek mondjuk hogy mi micsoda az autóban világítás ilyesmi azt mondja egy pusziért elárulja. Meg hogy majd később. És mi az h gyakoroljak otthon kuplung ilyenek,hát akkor ő minek van? Szívat szerintetek,vagy mindenkit így oktatnak? Nálatok is 50perces az óra? És mindig kitalál vmit,h hazaszalad,meg bekel ugrania ide v. oda.Magánoktató ugyhogy szerintem nagyon hajt a pénzre. De én nagy szégyennek érezném ha elsőre megbuknék,mert mindenki többet vár el tőlem. Mit csináljak? Köszi

2013. nov. 13. 06:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De mostmár ugyvagyok vele inkább nem sietek csak elsőre jolenne ha menne. Kérlek ne ítéljetek el azért mert átmentem másik suliba,csak sürgösnek éreztem. És nem tudtam gondolkodni.Ha már ilyen rendes volt a csaj ottanival kellett volna megpróbálni.De egy órán annyian körülvesznek,az meg kicsit idegesítő nem? vagy csak nekem van ember-tömegiszonyom Párom külföldn én meg jogsi után mennék ki hozzá,szóval azért :)Tervezgettem h gyorsan veszünk egy házat,és nem kell majd albérlet,jöhetne is a gyerek.Családban már mindenkinek van,és folyton piszkálnak miatta. De Kk irodás csaj rendes volt,sok sikert kivánt a jogsihoz,meg h legyen meg minél hamarabb.Az aktámra rá volt írva h baki. De nem szoltam semmit,gondoltam jobb is.A fönöke mérges is volt azzal a cimszóval h van ott több oktató is,nem csak xy. Szóval lécci ne vádoljatok így is fáj h elszurtam. Köszi h elolvastál,egy kis erőt adnak a jótanácsok. "-)
2013. nov. 14. 02:36
 12/13 anonim válasza:

Nem ítéllek el, de úgy tűnik egy kicsit megvásároltak a látszólagos kedvességükkel és mintha úgy éreznéd, a "szart kavarnád" azzal, hogy még egyszer iskolát váltasz, pedig mindenképpen ezt kéne tenned!

Ha egy vadidegen pasi ilyeneket csinálna velem, aki ráadásul a TANÁROM, nem hogy leváltanám, de még fel is jelenteném!

Hogy tudsz így odafigyelni, miközben ilyeneket csinál? :S

Engem biztos a hideg rázna és hányingerrel küszködnék, nemhogy még megcsináljak egy paralell parkolást is közben :D

Minél tovább vársz a váltással, annál kellemetlenebb lesz. Nem feltétlenül kell visszamenned ebbe a "kk" iskolába, keresgélj ismerőseid között olyat, aki meg volt elégedve a saját oktatójával, és oda menj.

Mindenesetre sok sikert! :)

2013. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Remélem sikerrel járok majd! Neked hogy sikerültek a vizsgáid? És hova valósi vagy?
2013. nov. 15. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!