Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi, forgalmi vizsga kérdés?

Jogsi, forgalmi vizsga kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az ügyben szeretném kikérni a segítségeteket, hogy unokabátyám (24) most csinálja a jogsit, a forgalmin kívül minden megvan neki. 30-31 óránál tart megkérdeztem az oktatóját is azt mondta, hogy kezdő szinten tűrhetően megy neki csak nagyon kevés az önbizalma és ez miatt éles helyzetekben nem teljesít jól.


Ő maga azt mondja, így ennyi óra után van egy kis rálátása alapszinten a dolgokra és ő nem is akar már jogosítványt mert a saját bevallása szerint borzalmasan vezet, és nem akarja saját és mások épségét, életét kockára tenni.


Nem értem...az oktatója azt mondta nincs vele gond, ő mégis olyan borúlátó, hogy siralmas.


2 hét múlva lenne a forgalmi, de azon gondolkodik hogy az egészet abba hagyja.


Szerintetek?



2013. nov. 16. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most már, ha ennyit ráköltött mindenképpen fejezze is be, legalább meglesz a papírja és később lehet meggondolja magát.
2013. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már eddig eljutott, nem érdemes abbahagynia, különben kidobott pénz lesz mindaz, amit eddig a jogsi megszerzésére költött (mind a százezer+ magyar keményvaluta). Attól hogy megszerzi a jogsit, még nem lesz kötelező vezetnie, autóba ülnie.
2013. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Evele123 ***** válasza:

Szia kérdező!

Az előttem szólókhoz én is csatlakozok.

Én tavaly nyáron szereztem a jogsit és az oktatóm szerint is eléggé "beszari" módon vezettem, a forgalmi vizsgám épphogy meglett, de azóta néhány ezer kilométert vezettem... Mostanában sem vagyok túl magabiztos, de be merek ülni a kocsiba, nem remegek, mint a legelején. Vegyen az unokabátyád erőt magán és csinálja végig, aztán majd eldönti, hogy akar-e vezetni vagy sem...

2013. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!