Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nagytestű,50cm-es...

Milyen nagytestű,50cm-es robogók vannak viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés

100 ezer ft-om lenne rá max. Fontos, hogy nagyobb méretű legyen, mert én is nagydarab vagyok. (178cm, 110kg)

Vagy ha van kisebb méretű, ami jó, és elférek rajta, nekem az is megfelel. Napi pár km-re kellene csak.



2013. nov. 19. 19:49
 1/1 anonim válasza:
Aprilia Gulliver. Nem mai darabok, de nagyon megbízhatóak. 80-120 között lehet kapni. Valaki nagyon sokra tartja a rossz állapotút, de ki lehet fogni jó vételt is. Blokkja fekvő minarelli ,mint az SR-ben. Mióta nálam van a motor (8 év 15e km) kellett cserélni első teleszkóp szimmeringet, mert sokat járok földúton és a kopó alkatrészeket (fék, gumi). A héten esett át nagy karbantartáson de csak ékszíjat, görgőt illetve az önindítóban szénkefét kellett cserélni. Hasonló adottságú barátom mint te mögöttem lazán elfért, igaz én akkor voltam 185 cm és vagy 60 kiló :D Hatalmas csomagtartója és kesztyűtartója is van.
2013. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!