Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha átnézetem márkaszervizben...

Ha átnézetem márkaszervizben a kocsit, akkor tényleg rendesen, becsületesen átnézik a 10-20 ezer Forintomért, vagy csak hamar gyorsan ledarálják?

Figyelt kérdés

A kocsit csak a saját szervizében lehet (érdemes) átnézetni, vagy mindegy csak márkaszerviz legyen?

Tehát ha én Audit akarok de mondjuk BMW szalon van a közelben, akkor vihetem a BMW-be is, vagy keressek mindenképp egy VW/Audi szervizt?


2013. nov. 19. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne szervizbe vidd, hanem egy vizsgáztató állomásra! Bármelyikbe... a lényeg az, hogy te válaszd ki, ne az autó gazdája. Ott majd megnézik tisztességesen, rázópaddal, fékpaddal, füstgázanalizátorral...

A márkaszervizeket meg felejtsd el nyugodtan, ott minden minimum kétszer annyiba kerül, mint a független szereldékben, úgyhogy oda max akkor érdemes vinni, ha valami nagyon spéci célszerszám kell hozzá, ami a függetlennek nincs (pl diag kompjuter)

2013. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt sem árt figyelmen kívül hagyni, hogy egy normális márkaszervizben több idővel előforduló és típushibát tudnak kiszűrni, amiről lehet máshol nem is tudnak.


Komolyabb autó esetén az a legtisztább, ha valamelyik márkaspecifikus fórumon megkeresed az ajánlott márka fanatikus szerelőket és a legközelebbihez viszed el.

2013. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dörmögő ***** válasza:
Én ha már pár tízezerért átnézetném akkor keresnék olyan helyet ahol ezért az összegért adnak fél év garanciát is a főbb elemekre. Vannak ilyen helyek.
2013. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!