Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga előtt lehet...

Forgalmi vizsga előtt lehet bevenni nyugtatót hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

A szabályok tiltják! Inkább igyál valami nyugtató hatású teát!

Alá is íratják veled hogy semmilyen nyugtató,és drog hatása alatt nem állsz stb stb.

2013. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Kb az első amit elmondanak Kresz oktatáson, hogy alkohol, gyógyszer és egyéb tudatmódosító hatása alatt tilos vezetni... Remélem a többi órán jobban figyeltél :))
2013. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
megváltozott a világ! én annak idején-1984,ben bizony bedobtam egy fél konyakot a vizsga elött.kinek jutott volna eszébe megszondáztatni?-le is vizsgáztam sikeresen.Azóta viszont soha nem vezetek ha piálok.
2013. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Van növényi alapú nyugtató, macskagyökér a neve. Ettől nem fogsz lelassulni csak ad egy nyugis érzést. Vagy ahogy előttem írták ihatsz gyógyteát is pl: citromfű,kamillatea.. Mondjuk én nem hogy nyugtatót, hanem redbullt innék, hogy jobban teljesítsek és éberebb legyek, de te tudod.
2013. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, most indulok a vizsgára :) kívánjatok sok sikert :D igazából azért gondolkoztam a nyugtatón mert egyszer már megbuktam és most jobban parázok
2013. nov. 20. 10:06
 6/14 kovpet ***** válasza:
100%

Szerintem azt tisztázd, hogy mitől félsz.

A bukástól? Az benne van, plusz idő és pénz, de amúgy nem lesz tőle semmi bajod. Előbb vagy utóbb, de sikerül. Felesleges ezen stresszelni.


Ja és sok sikert :)

2013. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na,hogy sikerült?:)
2013. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
megbuktam :s, ugyan azt húztam mint az első vizsgámon és ugyan abban a parkolóban buktam meg :(
2013. nov. 20. 21:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Válts oktatót hátha segít!
2013. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Olyan gyógyszert szabad fogyaszatni, amelynek a betegtájékoztatójába be van írva, hogy nincs hatással a vezetési képességekre. Ezt külön kiírják minden gyógyszernél, hogy befolyásolja-e.


Én például Magne B6-ot vettem be, rohadtul izgultam, az oktatómmal mentünk pár kört a vizsga előtt (ami reggel 7-kor volt természetesen), de mikor beült a biztos, és látszott, hogy egészen rendes, akkor le is nyugodtam, és tisztességesen megcsináltam 2 hibavonallal, elsőre.

2013. nov. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!