Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 94-es swift mennyivel...

Egy 94-es swift mennyivel rosszabb mint egy 2000es?

Figyelt kérdés
Akinek volt is...
2013. nov. 26. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1999-es van, főleg a belső tér kidolgozásában, valamint a felszereltségben, van különbség. Pl: fordulatszámmérő, hátsó ablaktörlő, elektromos ablalok, klíma, szervó, ajtókárpit, kalaptartó, 1997 után jobb az ütközésbiztonság, mert több merevítést tettek bele, de a többi megegyezik
2013. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző! Nekem 96-os swiftem van amiben van gyárilag:

-elektorom tükör, légzsák, rádió, ajtókárpit, fordulatszámmérő, hátsó ablaktörlő+szélvédőmosó, kalaptartó...

2013. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmivel nem rosszabb. Egyébként 1996-ban volt modellfrissítés. Az újabbnak szerintem jobban világít a lámpája, de más különbséget nem vettem észre, ami a műszaki részét érinti.
2013. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a motorjuk mennyit bír ?
2013. nov. 26. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ültem mindkettőben a legfőbb különbség a kasztni és merevítések, észrevehető, hogy a régebbi valamivel zajosabb és légiesebb mint a 2000-es évjáratú tehát a több merevítés biztosan igaz, pár apró módosítást is végrehajtottak rajta, a fordulatszámmérő stb. felszereltségtől függően mindkettőben megtalálható.


Motorjaik ugyan azok normál használat mellett elpusztíthatatlanok.

2013. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!