Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a merciről? Szerintetek nagypapás, vagy egy fiatal srácnak is megfelelő?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek erről a típusról? Ez a motor típus megfelelő, vagy a 3.0d a jobb?



#Mercedes #w124 vásárlás
2013. nov. 30. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem olyan, hogy nagypapás autó, nincsen. Az, hogy egy autó nagypapás-e vagy sem, az inkább a sofőr, semmint az autó kérdése. Vannak olyan konstrukciók, amelyek lomhábbak (főleg a régi szívódízelek), de azért azokkal is lehet dinamikusan közlekedni, még ha a "közúti versenyezgetésre" nem is, vagy kevésbé alkalmasak, mint mondjuk a "japcsi rizsrakéták".
2013. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gondolom te irtad par hete a mercis kerdest.

jo gepek ezek.

kerdesre, attolfugg mire, milyen vezeto vagy?

2013. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Normális közlekedéshez megfelel.Én is járkáltam régebben egy 2.0 szívódízeles igaz ez (japcsi rizsrakéta volt nem pedig német lomha bálna",de még egy 1.3 16 szelepes swift is legyorsult volna ha belementem volna ilyen játékokba! De a versengés engem nem érdekelt,ha téged sem érdekel bőven megteszi egy ilyen öreg merci is.Szerintem a régi kocsik stílusosak! Annyi hogy én ilyen régi autót nem vennék automata váltóval mert sok nyűg lehet vele,inkább néz egy manuális sebességváltóval szerelt változatot!
2013. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy gyári, szép állapotú w124-es bárkinek jól áll, igazi kuriózum mostanság.
2013. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dörmögő ***** válasza:

ma 12:22

Te vagy az Macilaci?

2013. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem nagypapás, viszont ahhoz, hogy ilyen szép állapotában megmaradjon azért ki kell majd nyitnod a pénztárcádat. Ha szívó dízellel veszed akkor a motorral nem nagyon lesz gond, azok a világból is kimennek. Itt viszont hatalmas hibaforrást jelent az automata váltó, ráadásul még lomhábbá is teszi.


Ha fanatikus Mercis vagy, meg éresz az autókhoz olyan szinten, hogy otthon rendbe tudod hozni a kopó alkatrészek cseréjét, vagy egyéb apró finomságokat akkor nem lehet gond, de ha mindent a szervizekre bízol akkor az még extra költséget jelent.


Tehát mindenképpen arra kell felkészülni, hogy anyagiakban nem lesz olcsó a fenntartása, de ha ez nem akadály, akkor minden további nélkül merem ajánlani. És külön respect amiért fiatal létedre ez jön be neked, nem az E34-es BMW mint a telepi gyerekeknek.

2013. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mar bcs, de az a 4 gangos automata jo valto, olaj csere!

es az egesz fenntartasa se annyira veszes,

neviccelj 300d nel hol erdekel az az ~1 mp plussz, de a komfort, valtogassatok csak: )

2013. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha én egy fiatal gyereket látnék egy ilyen autóban azt gondolnám, hogy van némi stílus érzéke, hogy nem civicet vagy 316os compactot hajt, amik egyébként kiváló autók, de egy bálna merci teljesen más...azt fogják rólad gondolni, hogy megfontolt, érett gondolkodású gyerek vagy. Ez persze azonnal borul, ha bármit is hozzá teszel ehhez az autóhoz, amit a gyárban nem raktak hozzá.
2013. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez egy kiváló állapotúnak kinéző Merci.

Az automata váltója, kb pont ugyanazt bírja, mint a motorja.

Ha nincsen széthajtva, akkor néhány-millió km-t!!

Ezekben még van anyag, és LELKE is van az ilyen autónak.


Lehet, hogy el is megyek érte a jövő héten.

Inkább itthon álljon tartalékban, mint, hogy valami hü lyegyerek elkezdje sufni-tuningolni...

2013. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nekem igazából a 3.0 vagy 3.0 TD motorral inkább lenne ideális választás kézi váltóval.

De ha lenen ennyiért ilyen állapotban egy 3.0 TD, simán mennék érte.

2013. nov. 30. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!