Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Traffipax elleni védelem,...

Traffipax elleni védelem, létezik, hatásos?

Figyelt kérdés

Pont ma kaptunk egy 20 ezres csekket gyorshajtásért, pedig a férjem tényleg odafigyel, de becsúszott....

Jött emailben egy ajánlat egy kütyüről, ami 30 helyett 15 ezerért rendelhető,és jelzi a trafit...Megéri megvenni, vagy átverés?


2013. dec. 5. 16:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
dirtboy. Igen, de azt nem tette még hozzá, hogy ilyenkor is csak 2,5 litert eszik százon. A vége 400 körül lehet a gépének.
2013. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

20-as csekket csak helyszínen adnak, a közigbírság 30-ról indul. Ha van blokkolód akkor helyszínen ugyanúgy kivesznek és a magyarázkodás ott már nem 20 000-ről fog indulni.


A legjobb tényleg az amikor az ember betartja az előírt határokat. Ha kicsit többet szeretne, akkor még mindig ott a szabálysértési határ, ami 100-ig +15km/h. Ha a párod nem notórius gyorshajtó, akkor ennyi gondolom bőven elég.


Egy időben én is végigtempóztam párszor az M3-on éjjel 200 felett ( nekem még benne van a 260-as határolás a kocsiban, de még annyit nem mentem vele :P ), annál a 3-4 gyakori trafis helynél levettem a tempomatot és sosem volt gondom. Ennek ellenére már több, mint 200-at befizettem trafira ilyen halál f..zára kirakott lakott terület kezdete tábláknál volt vagy 5 69km/h-s csekkem,a Nagykörin a Hunyadi útnál összeszedtem 2-t szintén 69-cel .. :D


Nem mondom, hogy sosem mentem gyorsan, de a legmagasabb trafis fotón szereplő sebességem 90km/h-volt xD


A legolcsóbb ha időben elindul és betart mindent.

2013. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem 30 ezer a minimum? Biztos, hogy a rendőrök küldték?


A számítógépeden volt olyan „forgalom”, ami a gyorshajtásotokkal kapcsolatos? Ha igen (pl. facebook post), akkor át kellene nézni a gép védelmét.


Sem 15 ezerért, sem 30-ért nem lehet hatásos jelzőt kapni. Már alig radaroznak. Ezek az olcsók csak radart jelzik. Pl. a benzinkút, áruház ajtónyitóját, meg sok minden mást is. A lézert jelzővel az a baj, hogy ha már rád mértek, hiába lassítasz. Csak akkor úszod meg a dolgot, ha van menekülési útvonal. Pl. le tudsz térni az útról úgy, hogy a zsaru ne menekülésnek vegye. Pl. pl. ez lehetetlen.

2013. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A trafira lassítók ellen van kint sok helye a session control. Nálunk is lassan elkezdik kiépíteni.
2013. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A 20ezres csekk nekem is gyanús.

Egyetlen legális módszer ha betartod a sebességet. Ennyi.

Én egyszer kaptam egy 30.000 csekket, azóta mindnhol max 6-10 km/h-val megyek gyorsabban.

Ezek a detektorok amelett hogy drágák, illegálisak is.

Kollégám kötött egy biztosítónál úgymond biztosítást a kötelező mellé. Nem sokkal több a kötelezője, és egy évben egy 30.000-es csekkből kifizetnek 25-öt, a maradék 5 ezer, őt terheli. És akkor néztük, nem fizet ki nekik még 10 ezret sem. Évi 1 buli nála letudva olcsón, ha netán mégis beleszaladna

2013. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ahogy mondják kettővel előttem. Már egy ideje nagyon tervezgetik a szakaszos átlagsebesség mérős rendszert ( az M6-ra is tervezték az indulásra, de nem sikerült összehozni ) és ez is olyan lesz, mint a teherautós útdíj. Mondogatják, mondogatják és csak megcsinálták, szal ha ezt is összehozzák, onnantól sok helyen semmit nem fognak érni a blokkolók.
2013. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A detektor nem illegális csak a blokkoló. Az sem volt az egy ideig, de az idén már az. Sok országban a detektor is.
2013. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Jött emailben egy ajánlat egy kütyüről, ami 30 helyett 15 ezerért rendelhető,"


bármibe le merem fogadni ,hogy azt az emailt kaptad amiben csak 1 email cím van + hogy rendeld meg semmi telefonszám ,semmi cég név, cím semmi nem volt benne + jobboldal a sok rémtörténet :) meg ha most 10et rendelsz akkor olcsóbb

2013. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, igazatok van, elütöttem 30 ezer a bünti...
2013. dec. 6. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!