Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Figyelt kérdés
A szerelőm ezt szerette volna rakni az autómba, mert ilyen van neki hordósban, de ragaszkodtam a Castrolhoz. Szerintetek?
2013. dec. 8. 17:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/142 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is A.Z. van a kocsiban, halkabb tőle a motor és egy leheletnyivel kevesebbet is fogyaszt. Szóval nyugodtan rakja bele bárki szerintem.
2014. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/142 A kérdező kommentje:

Kedves Péter!


Tisztellek, hogy ennyire elkötelezett vagy. Nem véletlenül alkalmazott az Unix. Talán egyike leszel annak a kevés alkalmazottnak, akit nem rúgnak ki 2 év után.

2014. jún. 6. 18:31
 23/142 Quattri válasza:
100%
Üvozlok mindenkit.Vettem egy Audi A8 2,5TDI Quattro triptonik típusú ,1998.07 gyártású gépkocsit. Milyen olajtípusokat ajánlana a gépkocsiba.Motor, váltó stb Jelenleg 270 000Km futott olajfogyasztása jelenleg nincs,a megtett 2000Km alatt. Igaz kicsit késve kérdezem mert a motorba a mai nap vettem meg a 6L Castrol Magnatec 10w-40-es olajat .Remélem nem volt rossz választás. S még egy kérdés mennyi ennek az olajtípusnak a csere periódusa. Válaszát előre is köszönöm.
2014. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/142 A kérdező kommentje:
Péter szakértő úr válasza valószínűleg az lesz, könnyen lehet, hogy rácsesztél, mert a Castrolt nagy %-ban hamisítják. Ezt tanítják az unix akadémián ugyebár. Mindent hamisítanak, csak a Meisterteilét nem.
2014. jún. 8. 04:36
 25/142 Quattri válasza:
85%
Debrecenbe vettem az unixnál.Még kaptam 10 százalék kedvezmény kártyát is.Tulajdonkép ugy kerültem erre az oldalra mert az eladó nekem is A.Z. Meistert is ajánlotta, de mivel sosem hallotam még róla ,maradtam a Castrolnál.
2014. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/142 b_smart ***** válasza:
85%

Érdemes ilyenkor külföldre menni a guglival: [link] SAjnos ebből kiderül, hogy az olaj a magyar

UNIX AUTÓ Autó- és Alkatrészkereskedelmi Kft. tulajdonában álló védjegy. Ennyi. Bármi lehet benne.

2014. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/142 b_smart ***** válasza:
82%
Meisterteilét ki hamisítaná??? :) Az egy Unixos saját márka.
2014. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/142 b_smart ***** válasza:
92%
Hát már ne is haragudjatok, de egy magyar alkatrészforgalmazó cég által bejegyzett olajmárka, amit sehol a világon máshol nem ismernek...én biztos nem tenném az autómba. Ez szimpla közgazdaságtan: végy egy olcsó olajat, költs rá sok pénzt, hogy elhitesd, hogy prémium minőség és forgalmazd saját németesen csengő márkanév alatt. Ez a nagy profit titka.
2014. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/142 anonim válasza:
88%

Interneten 2 perc utánanézni, hogy ez a meisterteile "márka" a UNIX saját márkája. Olyan mint a tesco csíkos vagy a spar budget. A németes hangzás meg valami német eredetet és minőséget sugall, addig amíg jól meg nem büntetik érte a céget. Ahhoz képest, hogy mivel nem tudni, hogy mit tesznek a dobozba, és így ez az olaj még sehol nem bizonyított, elég drága. Én olyat szoktam választani, amit a gyártó ajánl.


A legjobb érv, hogy ezt nem hamisítják. Ezzel kapcsolatos kérdésem: A többi, ugyanott forgalmazott olaj hamisítvány?

2014. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/142 anonim válasza:
65%
Az én véleményem az,hogy mivel ez egy nemrégen forgalomba hozott termék,az úgyis csak később derül ki,hogy milyen minőségű.Ha az ember elkezdi használni a természetesen autójába megfelelő A.Z Meisterteile motorolajat és betartja az előírt csereperiódust,akkor előbb-utóbb rájön,hogy valóban megfelel-e a leírtaknak.Tehát vannak akik már használják ezt az olajat és mi az ő véleményükre leszünk majd kíváncsiak.
2014. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!