Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorhirdetéseknél miért van...

Motorhirdetéseknél miért van ugyan az a szöveg, hogy "nincs időm menni vele", "kihasználatlanság miatt eladó"?

Figyelt kérdés
Tényleg most fogyott el mindenkinek a szabadideje? Vagy valami más áll a háttérben?
2013. dec. 27. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki ilyet ír hogy nincs ideje menni vele, az elég hobbimotorosnak tűnik, tőle már biztos nem venném meg, kihasználatlanság alatt a gyakori szervíz periódust szokták gondolni, ami párosul a benzin árral is. Pl egy gyorsasági ami 100on elnyel 10-12litert nem éppen finom közlekedéssel, az joggal mondhatja hogy nem gondoltam volna, de elég drága szórakozás és ki sem tudom használni.
2013. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én bár nem írtam oda, nálam is ez a helyzet. Van 3 motorom, ez már túl sok, egynek mennie kell.

Ha nem használom, akkor meg minek álljon benne a pénz?

2013. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert ha az ember 6 napot melózik egy héten, akkor nem fog annyi idő jutni a motorra. Én csak 5 napot dolgozom a munkahelyemen egy héten, mellette besegítek a családi vállalkozásba, kertet rendezek itthon, a nem motoros ismerősökre is kell néha időt szánni, mellette tanulok is. Van itthon 4 motor, a 5. egy balesetben törött össze a nyár elején, ebben a szezonban az összessel nem mentem 2000 km-t...

El kellene adni egy kivételével az összeset, de most csak egyet hirdetek.

És oda van írva, hogy kihasználatlanság miatt. :D

2013. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan, és volt is mindig, aki megunta a motorozást, vagy megijedt egy baleset miatt például, meg sok egyéb más oka is lehet. Nem tudom miért nem lehet ezt elhinni.
2013. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!