Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tolatóradart vegyek?...

Milyen tolatóradart vegyek? Szinte 5000 Ft-tól lehet kapni, de melyik lehet az elfogadható kategória? olyan 10. 000 Ft- körül szánnék rá, beszerelést magam végezném.

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan véleményeket, hogy tanuljak meg tolatni, stb....olyan az autóm, aminek elég nagy a holttere

2013. dec. 28. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
kimész:tesco,auchan,spar parkolóba és ott gyakorolgatsz én zárás után voltam amikor nincsenek, nem baszogat senki olyankor.
2013. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Az enyémnek is, mégis azt mondom, felesleges. Pont a szók helyeken nem fog segíteni. Ha nem vagy falábú, izgága, szeleburdi, akkor be tudsz állni, ha előtted és mögötted is marad bőven hely.

A radar a szűk helyeken lenne hasznos, ahol centizgetni kell. De ezek 40-50 centinél már visítanak, mint állat.

2013. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Második vagyok, csak idő előtt küldtem el.


Alapos megfontolás és vizsgálódás nélkül írom: Akkor már inkább tolatókamerát javaslok. Első találat: [link]


Ha ezzel látni mi van hátunk mögött, több értelme lehet.

2013. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kértem, hogy ne jöjjenek kommentek hogy hol gyakoroljak.

Elég nagy autókat is vezetek, pl tranzit, szóval ne a vezetésemmel van baj.

Saját autóm, azt rakok rá amit akarok. Gyakorlati tapasztalatra lenne szükségem az eszközökkel kapcsolatban, ennyi.

Ha ezen nem tudsz túllépni, lehet menni a levesbe.

2013. dec. 28. 17:37
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

kamerásat+ami jelzi a közelséget

Nekem gyári van,minél közelebb vagyok annál jobban csipog.


pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

a linkelt áruházat néztem én is. Kamera nem kell. Annyira azért nem.

Kérdés miben tud többet egy 8500 Ft-os radartól egy tizenezres.

2013. dec. 28. 17:38
 7/14 anonim ***** válasza:

bocsi

Én voltam az első

2013. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
pl.: vatera: 5-6 ezerért vannak, de vajon ezek mennyire jók?
2013. dec. 28. 17:40
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
igazából ha van benne 4db szenzor,akkor már csak a körítés a többi+kinézet. egyiknél olvastam 30cm-nél is ugyanúgy sípol mint 1cm-nél ez nem a legjobb sztem.
2013. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Leírom mégegyszer: a kritikus távolságon mind használhatatlan. 30 centinél kisebb távon a legdrágább sem ér semmit. Általában 40 centi a határ.

Ha rutinos vagy, gondolom nem az elöl-hátul meglévő plusz 40 centi jelent gondot. De lehet, tévedek.

Az ár függ attól, hol veszed, mennyire felkapott márka, illetve a felszereltségtől.

Érzékelők száma, vezetékes/vezeték nélküli, csak hang, hang és vizuális jelzés, mellékelt kiegészítők.

2013. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!