Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autósiskola úgy hirdeti...

Ha egy autósiskola úgy hirdeti magát, hogy náluk lehet részletekben fizetni a vezetésórákat, akkor köteles vagyok egy összegben nagy összeget befizetni úgy, hogy nem hajlandók konkrét időpontot adni?

Figyelt kérdés
Màrmint hogy az oktató nem èr rà, ès nem hagyja, hogy időpontokat egyeztessek vele? Màsik iskolàhoz àtjelentkezni mennyi idő, ès mi a menete?

2013. dec. 29. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
át kell menni egy másik oktatóhoz iskolán belül aki ráér
2013. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
az iskolának kell alkalmazkodnia hozzád,nem fordítva!kikéred a papírjaidat a jelenlegi iskolából,nem hiszem hogy 1 napnál többet kell várni rá.én is váltottam annak idején,akkor ott helyben odaadták a papírjaimat.
2013. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Erre én is gondolok, hogy átjelentkezzem-e más iskolába, csak mi van akkor, ha ott ugyanez lesz?

A másik, hogy az iskolán belül nem tudok másik oktatóhoz menni, mert egy szem másik oktató van, ennek az oktatónak a rokona.

És olyan van, hogy az iskolán belül aki épp ráér, az adja nekem az órákat? Amikor idejöttem ehhez a sulihoz, mindent ígértek (pl, hogy persze, rá fognak érni), aztán a valóság meg nem az, mert pl hétvégén egyszerűen nem hajlandó tanítani az oktató.

2013. dec. 30. 01:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a pénzről, amit fizetek az órákárt, ugye kötelesek számlát adni? És már bocsi, de köteles vagyok akármelyik sulinak egyszerre 10 órát befizetni?
2013. dec. 30. 01:12
 5/6 szántóvető ***** válasza:
kötelesek számlát adni.hogy mennyi órát kell előre fizetni arra nincs szabály,megegyezés kérdése.
2013. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megbeszélés tárgyát képezi a fizetés, én 3x35k-t fizettem, tehát 10 óránként.
2013. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!