Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga: pénz a...

Forgalmi vizsga: pénz a vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés

Van egy olyan jellegü problémám hogy szeretnék elsöre átmenni a forgalmin. Szerintem nem vagyok olyan rossz vezetö de azért megkapom néha hogy miért nem veszek több órát (az oktatótól). Megértem az álláspontját, de nem úgy hogy 60 perc 5000ft-ra jön ki.


Ugy gondolom hogy legyen meg a jogsi aztan majd veszek pót órákat egy ex-oktató haveromtól 1000ft/60perc áron! Amit sokkal jobban is élvezek, meg hát olcsóbb.


Ezert gondolom hogy viszek egy 20ast magammal, pedig nem vagyok ilyen. De egy sima bukás is kb ennyi ha osztok szorzok.


Kérdésem, hogy mi történik ilyenkor?

- A biztos kussol, rövidebb a vizsga, átmegyek simán?

- Ha mégis orbitális baromságot csinálok, visszaadja a pénzt és megbuktat, vagy elrakja és meg is buktat?

- Ha nem a biztos miatt bukok meg hanem az oktatóm belenyul a pedálba vagy ilyesmi - tehát a biztos átengedett volna de az oktató közbeavatkozasa miatt nincs meg akkor visszaadja a pénzt és megbuktat, vagy elrakja és meg is buktat?


Azt túlzásnak érezném hogy fizetek és nem megyek át és nem is kapom vissza!


2009. nov. 28. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekem eszembe sem jutott fizetni és elsőre átmentem. Az ismerőseim nagy része is. Én nem fizetnék.
2009. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Az a biztostól függ,hogy mit tesz,lehet h el sem veszi a pénzt és megbuktat mert megpróbáltad megvesztegetni,de lehet hogy direkt nem vesz észre semmi hibát és átmész,de jobb lenne ha inkább előre vennél attól a haverodtól órákat,és akkor biztos vezetnél olyan jól hogy átmenj.
2009. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
eszedbe ne jusson, nincs kedvem meghalni egy ilyen hülye miatt. Vizsgázz csak le normálisan, az a szint is elég gyatra.
2009. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
felejtsd el a lefizetést,ez nem működik max az oktató teszi zsebre és azt mondja odaadta.én is átmentem elsőre alapórával,minden hibát dokumentálnak,amit a végén megkapsz és akkor tudod,hogy jogos e a bukás vagy nem persze ha nem mész át.
2009. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
56%
Szerintem is baromságot akarsz csinálni! A közlekedés nagyon veszélyes, és szerintem nincs (remélem) olyan felelőtlen vizsgabiztos, aki egy 20 ezresért kienged a forgalomba, egy olyan embert, aki nem tud megfelelően vezetni! Én másodjára mentem át a forgalmi vizsgán, az első bukásom után, vettem még 10 órát, és sokat fejlődtem, másodjára mondta is a vizsgabiztos, hogy most már képes vagyok önállóan uralni az autót,és döntéseket hozni! Ne vegyétek félvállról a vezetést! Akkor még nem tudsz vezetni, ha tudod nyomni a gázt, KÖZLEKEDNI kell megtanulni, és ahhoz kevés 30 óra, szerintem! Szép napot mindenkinek!
2009. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
feljelent mint a b.dös sz.rt vesztegetésért, a pénzt meg elteszi. nagyba kell tolnod, egy huszassal tuti nem mész semmire. egy pár millióért átengednének, de akkor azt meg inkább költsd legális pótórákra.
2009. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

És ha megbuksz akkor mi van? 4000 sincs a pótvizsga. 20000-ből 5-ször elmész vizsgázni. És akkor tiszta lenne a lelkiismereted...


Ha tudsz vezetni, úgyis átengednek, ha meg nem tudsz, akkor tanulj meg, utána akarj jogsit...

2009. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
56%
Ha nem vezetsz olyan rosszul akkor biztos átmész, max másodszorra de az se fog 20ezerbe kerülni...én elsőre átmentem és nem fizettem...figyelj oda ennyi másnak is sikerül. Ja és sokmindenkit engednek át pénzért és ők azok akik azt hiszik h tudnak vezetni közben rohadtul nem és egyetértek az egyik előttemszólóval énse akarok ilyenek miatt balesetet...ha tudsz vezetni átengednek ha nem nem..
2009. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Az oktatódnak kell a pénz. Elsőre meg fogsz bukni és pótórákat fog javasolni. Amikor ezeken a pótórákon dumáltok, akkor elejtheted azt, hogy jó lenne korrupt vizsgabiztoshoz kerülni, mert te nagyon elszánt vagy. És ekkor megkéred őt, hogy ha a kijelölt vizsgabiztosod "elnéző", akkor tudassa a tarifát. Ha már viszonylag jól vezetsz, nem félsz a forgalomtól, akkor belemegy.
2009. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Trgytalan, megvan.. Ennyi hülyeséget hogy hordhattatok össze már bocs.. :D
2009. dec. 2. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!