Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Volkswagen golf II...

Adott egy Volkswagen golf II 1.8 GTI 16v (139le) amin teljes körű motor felújítást akarok ez kb. mennyi pénzbe kerülne ez (hozzá értők válaszát várom)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Ezt előre nem lehet megjósolni. Vagyis annyit lehet, hogy kiszámolod mibe fájna ha mindenből újat vennél bele. Erre rádobod a munkadíjat, a hengerfej síkolást stb..

Nyilván ha nem akarsz mindent vatta újra cserélni, meg van ami még esetleg nem cserés, akkor ennél kevesebb. Szerintem vezérléssel,gyűrűzéssel,szimeringekkel,szivattyúkkal,ékszíjakkal,szelepekkel ...szóval mindennel kizárt hogy 200-250 alá menj, alkatrészárban.

2014. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugy nagyon oszinten, szerintem tobbe, mint amennyit az auto er.
2014. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

baromi sok dolgotól függ.

Mennyit dolgozol rajta Te magad pl, vagy honnan veszed az alkatrészt.

Én 1.5 golf I-et újítottam, úgy 10 éve. Akkor olyan 100 körül állt meg.

2014. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ha fúrni is kell, csapágyazni, hengerfejfelújítás, plusz még a vezérlés, vízpumpa stb. is akko 300K körül is lehet, sőt, még több is. De minderre nem biztos hogy szükség van ám...
2014. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!