Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is úgy vezetek hogy nem...

Ti is úgy vezetek hogy nem lásátok be rendesen az autó elejét?

Figyelt kérdés
Nem vagyok alacsony és még ha a fejem már érinti autó tetejét akkor sem látom be az autó elejét az összes személy autónak ilyen nagy a motor háztetője sztem.ez a parkolást neheziti.ezért jó a moped autó mert az kicsi és a motor háztető elejéig el lehet látni így parkolni is könnyebb vele.nektek okoz ez problémát hogy nem lássátok be teljesen az autó elejét?

2014. jan. 21. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha ilyen problemad van, nekem az omega b ugy fer be tolatva a garazsba, h ballra kicsit el kell tolni a segget, mivel kozepen pont tarto oszlop van a garazsba, ha hozza er a vonoh. akkor akkor se ferek el, balra eltolva az oszlop melle, csontig falig, a kezem alig fer be, ha becsukom a kaput.

alig van helyem fordulni is...

szoval majd raerzel.

2014. jan. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha az gond, hogy nem látod a kocsi elejét, akkor hogyan tolatsz?
2014. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!