Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is úgy vezetek hogy nem...

Ti is úgy vezetek hogy nem lásátok be rendesen az autó elejét?

Figyelt kérdés
Nem vagyok alacsony és még ha a fejem már érinti autó tetejét akkor sem látom be az autó elejét az összes személy autónak ilyen nagy a motor háztetője sztem.ez a parkolást neheziti.ezért jó a moped autó mert az kicsi és a motor háztető elejéig el lehet látni így parkolni is könnyebb vele.nektek okoz ez problémát hogy nem lássátok be teljesen az autó elejét?

2014. jan. 21. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
én még egy autóban sem ültem, amiben láttam volna az elejét, ez normális, érezni kell
2014. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Vedd a helyesírási kézikönyvet a műszerfalról. Egy-két speciális esetet nem számítva semmi jelentősége nincs annak, látod-e a kocsi orrát.
2014. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dörmögő ***** válasza:
Én látom a kocsi elejét kényelmesen. (B vectra)
2014. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez csak modellfüggő, valahol látni, valahol nem. Nincs jelentősége.
2014. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 egySanyi ***** válasza:
18%

4.

Próbálj beállni egy szűk garázsajtón át előtte erős fordulóval és akkor meglátod, hogy van-e jelentősége.

2014. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy adott levezetett km és végrehajtott parkolás után már cm-re pontosan lehet érezni a kocsi elejét, és egyáltalán nem zavar, hogy nem látom (307 sw). Szoktam vezetni olyan kocsit is, aminek látom az elejét (B Vectra), de semmivel se könnyebb vele parkolni, sőt talán még nehezebb is, mert kevesebbet vezetem.
2014. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát én látom...

Bár nekem mindíg ilyen nagy kocka elejű autóim voltak nem ilyen csapott csökött izék.

Így ezeknek jobban lehet érzékelni hol a kocsi eleje.

De ha neked ez nem megy vegyél buszt vagy kamiont annak sík az eleje.

"De pont még csak rosszabb ettől irányítani....

2014. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Eleinte én is furcsállottam, de nagyjából már megszoktam. Sőt általában mindig alulsaccolom a távolságot. (Pedig nem keveset vezetek, évi 30.000km körül.) Mindig azt hiszem, hogy már csak 30 cm van elöl, de mikor kiszállok és megnézem, még van majdnem egy méter.

Ez előtt Ladám volt, annak simán láttam az elejét. Most egy Astrám van, annak gyakorlatilag a szélvédő alsó ívéig látok ki, attól lejjebb és előrébb semmit.

2014. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mink is úgy vezetünk, hogy aztat nem lásuk be.

Komolyra fordítva: Közel 40 éve vezetek (nem hivatásszerűen), és eddig valahogy mindig olyan kocsim volt, aminek be lehetett látni az elejét. Az egy hete vett Ford Fókuszomnak az elejét viszont nem látom be. Szokni kell a dolgot.

2014. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én látom, a csillag mutatja az utat :)
2014. jan. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!